Utwórz login do „Mojego konta”

Uwaga! Nowa rejestracja jest również wymagana dla osób, które logowały się przed 14 sierpnia 2014 roku.

Aby uzyskać dostęp do „Moje konto”, należy utworzyć swój login. Aby połączyć „Moje konto” ze swoim kontem klienta, przygotuj numer swojej karty JulaClub.

Kliknij czerwony przycisk „Zarejestruj się, aby zostać członkiem” znajdujący się na dole strony. Na ekranie pojawi się okno, w które należy wpisać swój adres e-mail oraz własne hasło. Następnie kliknij „Jestem już klubowiczem”.

 

Wpisz numer karty i datę urodzenia, a następnie kliknij przycisk „Załóż konto”.

Jeżeli podane dane są poprawne, wczytana zostanie strona „Moje konto”. Tutaj wyświetlana jest historia zakupów, zapisane listy zakupów, aktualne saldo bonusowe oraz limit kredytowy Twojego konta.

Po „Moje konto” można poruszać się, korzystając z menu znajdującego się po prawej stronie lub klikając czarne menu położone na górze po prawej stronie (w miejscu, gdzie wyświetlane jest słowo: „Witaj!” oraz Twój adres e-mail). W wersji mobilnej znajduje się jedynie rozwijane menu, do którego można uzyskać dostęp, klikając czarny przycisk z rysunkiem. Należy pamiętać, by w celu wyświetlenia menu przewinąć ekran do samej góry.

Po zakończeniu wizyty w „Moje konto” wyloguj się, klikając opcję „Wyloguj” znajdującą się w czarnym menu. Jeżeli zamkniesz przeglądarkę bez wylogowywania się, Twoje logowanie zostanie zapisane do następnej wizyty na stronie. Pamiętaj, by wylogować się z „Moje konto”, jeśli korzystasz z komputera, do którego dostęp mają inne osoby.

Aby zalogować się ponownie, kliknij przycisk „Zaloguj” znajdujący się u góry po prawej stronie. Pojawi się okno logowania, należy wtedy podać swój adres e-mail i wybrane przez siebie hasło.

„Moje konto” to tylko część naszej strony internetowej. Więcej informacji na temat nowych funkcji znajdziesz tutaj!

Zarejestruj się, aby zostać członkiem Jeśli jesteś już członkiem programu JulaClub, kliknij tutaj, aby się zalogować
Dodano 0 produkt do porównywarki