Dział obsługi klienta

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Jeżeli nie akceptujesz stosowania plików cookie, możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki. Istnieje jednak ryzyko, że niektóre funkcje na stronie jula.pl nie będą działać poprawnie.

Od 17 lutego JULA nakręca do działania Wrocław

W piątek, 17 lutego 2012 r. w Parku Handlowym Bielany zostanie otwarty pierwszy we Wrocławiu, a trzeci w Polsce multimarket szwedzkiej sieci JULA. JULA to przede wszystkim sklep dla osób zajmujących się aktywnym majsterkowaniem, ale nie tylko…

JULA, znana i ceniona w Szwecji i Norwegii sieć multimarketów wybrała Wrocław, jako kolejne po Warszawie miasto w którym powstanie jej sklep. JULA to sklep dla każdego, znajdą tu coś dla siebie zapaleni majsterkowicze, osoby zawodowo zajmujące się remontowaniem lub budowaniem a także ci, którzy lubią aktywnie spędzać czas np. jeżdżąc rowerze, żeglując, wędkując czy po prostu wędrując pieszo. W JULA nie zabraknie też gadżetów dla kierowców oraz pań domu. Szeroki wybór gwarantuje stały asortyment ponad 13.000 produktów, w tym marek własnych niedostępnych w innych sklepach. Naszą ofertę kierujemy do osób aktywnych, które pracują w domu, wykonują drobne naprawy, dokonują usprawnień czy też tych, które po prostu realizują swoje pasje. Szeroki asortyment JULA zachęca do działania i ułatwia życie. –– mówi Daniel Adamiuk, Country Manager JULA.

W dniu otwarcia JULA przygotowała dla Klientów specjalne atrakcje – dla pierwszych 100 klientów w piątek, sobotę i niedzielę czekają zestawy upominków, specjalne oferty i promocje cenowe oraz poczęstunek – ciastka, napoje i tradycyjny szwedzki tort kanapkowy smorgostorta. Zakupy umili muzyka na żywo.

Pierwsze dwa warszawskie sklepy Jula w PH Janki i PH Targówek w styczniu odwiedziło ponad 70 tysięcy kupujących, co świadczy o olbrzymim zainteresowaniu Klientów. Jula planuje kolejne otwarcia swoich multimarketów - już w najbliższych miesiącach w Łodzi i Lublinie a kilka kolejnych jeszcze w przed końcem 2012 roku.

***

Otwarciu nowego sklepu towarzyszyć będzie kampania reklamowa na terenie Wrocławia – Jula Nakręca do działania. Na kampanię składa się 89 nośników outdoor, 600 rączek w około 30 autobusach i dodatkowo 5 obklejonych autobusów miejskich oraz kampanie w radiu, prasie i Internecie. Kampania potrwa do końca lutego 2012 roku. Zakupu nośników dokonał dom mediowy Equinox Polska, a kreację przygotowała agencja wewnętrzna firmy oraz agencja Spook.

***

Jula w Parku Handlowym Bielany:

  • powierzchnia – 3200 m2
  • asortyment – ponad 13000 produktów, w tym marki własne niedostępne w innych sklepach
  • zatrudnienie w sklepie - 26 pracowników (dodatkowo firmy zewnętrzne)
  • adres: Bielany Wrocławskie ul. Czekoladowa 5-22, 55-040 Kobierzyce

 

***

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 32 sklepy w Szwecji i 11 multimarketów w Norwegii. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

 

Powrót do listy wiadomości

Lista zakupów

Przygotuj swoje zakupy, sprawdź lokalizację towarów oraz saldo magazynowe. Dowiedz się więcej tutaj.

Mój multimarket Jula

Zobacz godziny otwarcia i pozostałe informacje.

Pracuj w firmie Jula

Aktualnosci Jula