Dział obsługi klienta

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Jeżeli nie akceptujesz stosowania plików cookie, możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki. Istnieje jednak ryzyko, że niektóre funkcje na stronie jula.pl nie będą działać poprawnie.

Pierwsze multimarkety JULA otwarte

Od piątku 18 listopada warszawiacy mogą już robić zakupy w dwóch pierwszych multimarketach, szwedzkiej sieci JULA, zlokalizowanych w Parkach Handlowych Janki i Targówek. W trakcie pierwszego weekendu, tuż po otwarciu sklepów, JULA zanotowała wynik ponad 30 tys. klientów, którzy odwiedzili oba obiekty w ciągu trzech dni.

Oficjalne świętowanie z okazji otwarcia pierwszych multimarketów sieci JULA rozpoczęło się już o 9:00 w piątek 18 listopada. Na pierwszych 100 klientów, którzy od piątku do niedzieli odwiedzili jeden z dwóch sklepów sieci w Warszawie, czekały prezenty-niespodzianki reprezentujące szeroki wachlarz produktów dostępnych w JULA, m.in.: scyzoryki, czapki, miarki, lampy ledowe. Ponadto klienci mogli wziąć udział w zabawach i konkursach dla aktywnych majsterkowiczów, zobaczyć pokazy Strongmen, tańca oraz akrobacji rowerowych. Szczególnym wydarzeniem był pokaz mody odzieży dostępnej w multimarketach.
W nawiązaniu do szwedzkich korzeni JULA, w obu lokalizacjach odbyły się koncerty zespołów wykonujących przeboje słynnej ABBY. Klienci mieli również możliwość dołączenia do programu lojalnościowego JULA Club, który umożliwia korzystanie ze specjalnych promocji i ofert.

- Nasze powitanie z polskimi klientami wypadło bardzo dobrze. Podczas minionego weekendu ponad trzydzieści tysięcy klientów odwiedziło nas, by znaleźć w JULA to, co zawsze chcieli mieć, ale do tej pory było w Szwecji – mówi Daniel Adamiuk, Country Manager JULA. – Dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty z działów: odzież robocza, artykuły sportowe i narzędzia. Zanotowaliśmy bardzo dobre obroty i zadowalający jest poziom tzw. średniego koszyka zakupów. Wyniki nie odbiegają od poziomu, jaki notujemy w multimarketach w Szwecji. A to dopiero początek naszej działalności, zatem wszystko wygląda obiecująco.

Sklepy JULA są otwarte codziennie od 9:00 do 21:00 (z wyjątkiem niedzieli kiedy są czynne od 9:00 do 20:00 w PH Targówek i od 10:00 do 20:00 w PH Janki). Obsługa multimarketów dba o to, by ułatwić klientom robienie zakupów, ale również doradzić w wyborze, z szerokiej gamy produktów, wśród których znajdują się m.in.: narzędzia do remontu domu, ogrodu i garażu, sprzęt sportowy, a także produkty AGD RTV, akcesoria samochodowe oraz odzież sportowa i robocza. - Przed nami gorący okres zakupowy – dodaje Daniel Adamiuk. - To także okres, który będzie dla nas wielką szansą i wyzwaniem. W naszej ofercie znajduje się wiele pozycji, które mogą być doskonałym prezentem dla aktywnych i chcących działać. Informacje o produktach dostępnych w JULA można już znaleźć na naszej nowej stronie www.jula.pl.

W przeddzień wielkiego otwarcia multimarketów JULA w Polsce, kolejny - 33 sklep sieci został otworzony w Szwecji, w mieście Karlstad. Dziś JULA posiada więc 48 obiektów handlowych w Szwecji, Norwegii i Polsce. W ciągu najbliższych kilku lat sieć planuje intensywny rozwój na polskim rynku, gdzie docelowo ma powstać ok. 40 multimarketów, w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. W 2012 roku firma otworzy swoje sklepy m.in. we Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku i Lublinie. Na zakończenie roku JULA spodziewa się dysponować ok. dziewięcioma obiektami handlowymi. A na 2013 r. już zaplanowane jest otwarcie multimarketu w Gliwicach, w Centrum Handlowym Europa Centralna. Firma jest w trakcie poszukiwania nowych lokalizacji, a w miarę rozwoju sieci, bierze także pod uwagę uruchomienie w niedalekiej przyszłości magazynu w Polsce, by jeszcze bardziej usprawnić system dostaw.

 

Dodatkowe informacje:
Daniel Adamiuk – Country Manager
Tel. +48 22 338 88 10
Email: daniel.adamiuk@jula.com

***

  • Firma Jula została założona w 1979 r. w Jultorp w Szwecji
  • Pierwszy sklep Jula został otwarty w miejscowości Skara, w połowie lat 80
  • Aktualnie Jula posiada 33 sklepy w Szwecji, 13 w Norwegii i 2 w Polsce
  • Firma zatrudnia ponad 1,7 tys. pracowników

 

Powrót do listy wiadomości

Lista zakupów

Przygotuj swoje zakupy, sprawdź lokalizację towarów oraz saldo magazynowe. Dowiedz się więcej tutaj.

Mój multimarket Jula

Zobacz godziny otwarcia i pozostałe informacje.

Pracuj w firmie Jula

Aktualnosci Jula