Dział obsługi klienta

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Jeżeli nie akceptujesz stosowania plików cookie, możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki. Istnieje jednak ryzyko, że niektóre funkcje na stronie jula.pl nie będą działać poprawnie.

Szczęśliwa siódemka - od 16 listopada sklep Jula także w Gdańsku

W pierwszą rocznicę działalności Jula w Polsce został otwarty 7 sklep tej sieci. W Morskim Parku Handlowym, przy ul. Przywidzkiej 6, mieszkańcy Trójmiasta i okolic już mogą wybierać z kilkunastu tysięcy artykułów dostępnych w ofercie Jula.

Jula, znana i ceniona w Szwecji i Norwegii sieć multimarketów obchodzi swoją pierwszą rocznicę w Polsce. W przeciągu roku zostało otwartych 7 sklepów. Jula obecna jest już w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu i Słupsku, teraz kolej na Gdańsk. Lokalizację naszego siódmego sklepu wybieraliśmy bardzo uważnie - Gdańsk wydał nam się idealny ze względu na swoje położenie. Ten rejon, jest nie tylko jednym z lepiej prosperujących i zamożniejszych, ale także daje nam możliwość dotarcia do prawie 3 milionów klientów. Nie ukrywam, że myślimy o kolejnych otwarciach w Trójmieście – powiedział Per-Eric Frost, Prezes Jula Poland.

Jula to sklep dla każdego, znajdą tu coś dla siebie fachowcy czy majsterkowicze, osoby które lubią aktywnie spędzać czas np. jeżdżąc rowerze, żeglując, wędkując, polując czy po prostu wędrując pieszo. Przed zbliżającymi się mrozami kierowcy odkryją w Jula wiele produktów do zabezpieczenia samochodu zimą a ogrodnicy znajdą propozycje pielęgnowania ogrodu w tym okresie. Jula posiada także ofertę wysokiej jakości ubrań wodoodpornych i ocieplanych przydatnych przy jesienno-zimowych spacerach brzegiem morza. Szeroki wybór gwarantuje stały asortyment ponad 13.000 produktów, w tym uznanych marek własnych niedostępnych w innych sklepach.

***

Otwarciu nowego sklepu towarzy kampania reklamowa na terenie Trójmiasta – Jula Nakręca do działania. Na kampanię składa się 90 nośników outdoor, kampanie w prasie i Internecie oraz 600 rączek w autobusach. Kampania potrwa do końca listopada 2012 roku. Zakupu nośników dokonał dom mediowy Equinox Polska, a kreację przygotowała agencja wewnętrzna firmy.

***

Jula w Morskim Parku Handlowym:

  • powierzchnia – ponad 3000 m2
  • asortyment – ponad 13000 produktów, w tym marki własne niedostępne w innych sklepach
  • zatrudnienie w sklepie - około 30 pracowników (dodatkowo firmy zewnętrzne)
  • adres: ul. Przywidzka 6, Gdańsk (Morski Park Handlowy)

 

***

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie łącznie 59 sklepów w Szwecji, Norwegii i w Polsce. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

 

Dodatkowe informacje:
Daniel Adamiuk – Country Manager
Tel. +48 22 338 88 10
Email: daniel.adamiuk@jula.com

Powrót do listy wiadomości

Lista zakupów

Przygotuj swoje zakupy, sprawdź lokalizację towarów oraz saldo magazynowe. Dowiedz się więcej tutaj.

Mój multimarket Jula

Zobacz godziny otwarcia i pozostałe informacje.

Pracuj w firmie Jula

Aktualnosci Jula