• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

O karcie JulaClub

JulaClubProwadzisz aktywne życie? Dbasz o dom i ogród? Zawsze znajdzie się coś, co trzeba naprawić. W Jula mamy wszystko, czego potrzebujesz, by samodzielnie doprowadzić wszystkie projekty do pomyślnego zakończenia!

Teraz masz jeszcze jeden świetny powód, aby Jula była miejscem zakupów, których potrzebujesz do realizacji codziennych przedsięwzięć. Z kartą JulaClub otrzymujesz punkty za każdy zakup.

Członkostwo w programie JulaClub to więcej niż jeszcze jedna karta w portfelu. To możliwość robienia wyjątkowo praktycznych zakupów, które pomogą spełnić Twoje marzenia i misje. Zapraszamy zatem do multimarketu, w którym znajdziesz wszystko, co zawsze chciałeś mieć w jednym miejscu! Przyłącz się do JulaClub

Punkty za wszystko!

Z kartą JulaClub dostaniesz punkty za każdy zakup - wystarczy, że okażesz kartę JulaClub przy kasie. To takie proste! Żadnych dziwnych zasad - jeden złoty równa się jeden punkt.

Jeśli zbierzesz 1000 punktów, otrzymasz od nas czek bonusowy, który będziesz mógł zrealizować podczas kolejnej wizyty w Jula!

Przykład: robiąc zakupy za 500 złotych, otrzymujesz 500 punktów. Po prostu!

JulaClub - tak to działa!

  • Karta JulaClub to karta lojalnościowa, która daje możliwość uzyskania bonusu przy każdym zakupie.
  • Ponadto zapewnia konto członkowskie na www.jula.pl i wiele atrakcyjnych promocji.

„Moje konto” pozwala uporządkować zakupy i daje dostęp do archiwalnych rachunków. 
Jako członek programu JulaClub masz dostęp do zakładki „Moje konto” na stronie www.jula.pl. Dzięki niemu łatwo odnajdziesz saldo punktów, historię zakupów, paragony i aktualne promocje. Możesz tu również złożyć wniosek o dodatkową kartę oraz zaktualizować swoje dane osobowe.

Korzystaj z wyjątkowych ofert dla klubowiczów i oszczędzaj! 
Przystępując do JulaClub, stajesz się VIP-em w Jula. Będziemy Cię na bieżąco informować o aktywnościach VIP-owskich i zapewnimy Ci wyjątkową ilość ofert specjalnych oraz mnóstwo niespodzianek!

Bon

Jako członek JulaClub otrzymujesz punkty za każdy zakup dokonany w sklepach Jula. Miesięczny bon jest wypłacany każdego miesiąca, po rozliczeniu punktów za poprzedni miesiąc. Gdy uzbierasz na swoim koncie 1000 punktów, na Twoją kartę zostanie dodany bon w wysokości 10zł. Bon możesz zrealizować w dowolnym sklepie Jula na terenie Polski. Informację o dodaniu do Twojego konta bonu i o jego wysokości otrzymasz drogą mailową. Informację o bonie możesz uzyskać także w kasie.

Bon zachowuje ważność przez cztery miesiące. Okres ważności bonu nie może zostać przedłużony, a punkty za niezrealizowany bon nie mogą zostać ponownie przypisane do konta.

Zarejestruj się, aby zostać członkiem Jeśli jesteś już członkiem, kliknij tutaj aby się zalogować zalogować