• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

O programie

JulaClub

 

Członkostwo w programie JulaClub to więcej niż jeszcze jedna karta w portfelu. To możliwość robienia wyjątkowo korzystnych zakupów w atrakcyjnych cenach oraz zbierania punktów bonusowych za każde zakupy!

 

Punkty za zakupy

Jako członek JulaClub otrzymujesz punkty bonusowe za każdy zakup dokonany w naszych multimarketach oraz w sklepie internetowym na jula.pl.

Wystarczy, że okażesz kartę JulaClub przy kasie lub zalogujesz się do swojego konta podczas dokonywania zakupów online. To takie proste: 1 zł = 1 pkt!

 

Bon rabatowy

Gdy uzbierasz 1000 punktów, na Twoje konto JulaClub zostanie dodany bon rabatowy w wysokości 10 zł ( 2000 pkt = 20 zł itd). Bon możesz zrealizować w dowolnym multimarkecie Jula na terenie Polski.

Bon rabatowy jest przyznawany każdego miesiąca, po rozliczeniu punktów za poprzedni miesiąc.

Informację o dodaniu do Twojego konta bonu rabatowego  i o jego wysokości otrzymasz drogą mailową. Informację o bonie możesz uzyskać także w kasach naszych multimarketów oraz logując się na swoje konto JulaClub w aplikacji Jula.

Bon rabatowy jest ważny przez 4 miesiące.

 

Moje konto JulaClub 

Jako członek programu JulaClub masz dostęp do zakładki „Moje konto” na stronie jula.pl. Dzięki niemu łatwo sprawdzisz saldo punktów bonusowych, historię zakupów i aktualne promocje. Możesz tu również złożyć wniosek o dodatkową kartę oraz zaktualizować swoje dane osobowe.

 

Zarejestruj się, aby zostać członkiem Jeśli jesteś już członkiem, kliknij tutaj aby się zalogować zalogować