• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Aplikacja JulaPro

Przedsiębiorcy mierzą się każdego dnia z nowymi wyzwaniami. Mamy tego świadomość dlatego stworzyliśmy aplikację JulaPro z wieloma praktyczni funkcjonalnościami ułatwiającymi prowadzenie firmy. Poprzez aplikację szybko utworzysz konto JulaPro lub, jeśli masz już konto, łatwo się zalogujesz przy użyciu numeru telefonu komórkowego i jednorazowego kodu SMS-owego.

To praktyczne rozwiązanie, które ułatwi Ci codzienne zakupy w Jula. Na przykład kiedy szukasz jakiegoś produktu możesz sprawdzić jego dostępność w wybranym sklepie. Znajdziesz tu również adresy sklepów Jula i godziny ich otwarcia, a także ułożysz indywidualną listę zakupów.

Po zalogowaniu do aplikacji możesz szybciej zrealizować zakupy w sklepie stacjonarnym. Pokaż przy kasie kod QR (w zakładce „Zapłać”), pracownik zeskanuje kod i w ten sposób zakupy zostaną automatycznie zarejestrowane na Twoim koncie,  w cenach dla klientów JulaPro.

Aplikacja umożliwia także zarządzanie użytkownikami korzystającymi z konta i aktualizowanie danych kontaktowych.

Aplikacja JulaPro umożliwia:

  • Utworzenie konta, do którego można zalogować się za pomocą nr telefonu komórkowego i jednorazowego kodu SMS-owego.
  • Rejestrację zakupów poprzez skanowanie kodu QR w kasie
  • Dostęp do historii zakupów
  • Administrowanie kilkoma subkontami przypisanymi do jednej firmy

Zrób zakupy z pomocą aplikacji

Aplikacja JulaPro to szybsze zakupy w sklepie stacjonarnym i bezpieczne logowanie do konta. Okaż kod QR przy kasie (zakładka „Zapłać”), a pracownik Jula szybko zarejestruje zakup na koncie JulaPro Twojej firmy. Możesz też łatwo tworzyć listy zakupów na przyszłość, kliknij po prostu znak plus w zakładce „Zapłać”.

Zainstaluj aplikację JulaPro

Aplikacja jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android (Google Play) oraz iOS (App Store).

 

Twoje konto JulaPro

Będąc klientem JulaPro zyskujesz dostęp do historii zakupów), możesz dodawać i usuwać użytkowników konta, tworzyć listy zakupów i sprawdzać aktualne oferty promocyjne.