• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Jak korzystać z konta JulaPro?

Stworzyliśmy program JulaPro, żeby ułatwić zakupy w Jula przedsiębiorstwom i stowarzyszeniom. JulaPro opiera się na systemie współpracy między kilkoma osobami. Sprawdź, kto i w jakiej roli może korzystać z konta JulaPro. Zmiany uprawnień poszczególnych osób może dokonać administrator konta na stronie www.jula.pl.

Administrator

Administrator ma pełną kontrolę nad kontem. Tę rolę obejmie osoba, która jako pierwsza zaloguje się na konto, o ile jest uprawnionym reprezentantem firmy. Jeżeli zaistnieje potrzeba zmiany administratora konta, należy skontaktować się z Biurem obsługi klienta Jula, które pomoże rozwiązać tę sprawę.

Kupujący w multimarkecie

To osoba, która po okazaniu dowodu tożsamości może zrobić zakupy w multimarkecie Jula na konto firmy.

Kupujący w multimarkecie korzystający z aplikacji

Osoba, która może zalogować się do aplikacji JulaPro i pobrać stamtąd kod QR umożliwiający zakupy na konto firmy w multimarketach Jula. Osoba o tych uprawnieniach może także zrobić zakupy na konto firmy po okazaniu dowodu tożsamości.

Kupujący w sklepie internetowym

Osoba, która może zalogować się do aplikacji JulaPro i pobrać stamtąd kod QR umożliwiający zakupy na konto firmy w multimarketach Jula. Osoba o tych uprawnieniach może także zrobić zakupy na konto firmy po okazaniu dowodu tożsamości. Kupujący w sklepie internetowym może również zalogować się na stronie www.jula.pl i dokończyć zakupy przez Internet.