• Zawsze darmowa dostawa do sklepu
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Konto JulaPro

Stworzyliśmy konto JulaPro, by zapewnić naszym klientom biznesowym bezpieczny i łatwy dostęp w jednym miejscu do dokumentów związanych z zakupami. Łatwo zalogujesz się do swojego konta na stronie internetowej jula.pl. Logujesz się przy pomocy numeru telefonu komórkowego i jednorazowego kodu, który otrzymasz smsem. Zrób zakupy i śledź ich historię, dodawaj nowych użytkowników (innych pracowników firmy) z określonymi uprawnieniami (rolami), twórz indywidualne listy zakupów, sprawdzaj comiesięczne oferty specjalne i aktualizuj dane kontaktowe (numer telefonu/adres mailowy)

Konto JulaPro umożliwia gromadzenie informacji o wszystkich zakupach dokonywanych przez różnych pracowników firmy w jednym miejscu. Kupuj mądrze i kontroluj w pełni proces zakupów w firmie!

Dodaj nowego użytkownika do konta JulaPro

Program JulaPro powstał, by ułatwić klientom biznesowym zakupy w naszych sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym. Konto JulaPro jest tak zaprojektowane, by mogli z niego korzystać użytkownicy posiadający różny poziom uprawnień, dzięki temu zakupy przebiegają sprawniej i szybciej. Po zalogowaniu administrator może dodawać nowych i zmieniać aktualnych użytkowników oraz przypisywać im różne role. Uprawnienia osób upoważnionych do korzystania z konta JulaPro:

Administrator

Administrator sprawuje pełną kontrolę nad kontem. Uprawnienia administratora otrzymuje pierwsza osoba, która zaloguje się na konto, o ile jest uprawniona do reprezentowania firmy. Jeżeli zaistnieje potrzeba zmiany administratora konta, należy skontaktować się z działem obsługi klienta.

 

Kupujący w multimarkecie

Kupujący w multimarkecie to osoba, która, po okazaniu dowodu tożsamości, może zrobić zakupy w multimarkecie Jula na konto firmy.

 

Kupujący w sklepie internetowym (na Jula.pl)

Kupujący w sklepie internetowym to osoba, która może zrobić zakup na konto JulaPro. Pracownik może zalogować się na konto JulaPro i dokonać zakupu w sklepie internetowym Jula na stronie www.jula.pl.  Po okazaniu dowodu tożsamości może także zrobić zakupy na konto firmy w sklepie stacjonarnym.

 

Ważne!
Administrator musi poinformować pracownika, że został zarejestrowany (dodany) jako użytkownik konta JulaPro.