• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

JulaPro, program lojalnościowy dla firm, powstał w 2017 roku, jako proste i korzystne rozwiązanie dla klientów biznesowych. Program działa na rynku polskim, szwedzkim i norweskim, stale go rozwijamy, by wprowadzane przez nas rozwiązania ułatwiały codzienne prowadzenie firmy.

JulaPro oferuje firmom szeroką gamę produktów dla specjalistów. Klienci JulaPro mogą korzystać ze specjalnych, comiesięcznych ofert, dostępnych tylko dla członków programu, a przy każdych zakupach w multimarketach Jula i na jula.pl otrzymują dodatkowy rabat w wysokości co najmniej 2%.

Poprzez konto JulaPro klient zyskuje także dostęp do historii zakupów. Każdy kolejny zakup zarejestrowany na koncie JulaPro powiększa saldo zakupów i daję możliwość otrzymywania coraz większych rabatów. Administrator konta może dodać nowych użytkowników - innych pracowników firmy - uprawnionych do robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym. Logowanie na konto jest w pełni bezpieczne, można zalogować się na stronie internetowej jula.pl lub poprzez aplikację JulaPro, przy użyciu numer telefonu (login) i jednorazowego kodu (hasło).

 

Korzyści dla członków programu JulaPro

Proste zarządzanie zakupami

Zarządzaj wszystkimi zakupami z jednego konta - pełna kontrola i bezpieczeństwo. Zaloguj się na jula.pl lub w aplikacji JulaPro przy użycia numeru telefonu komórkowego i jednorazowego kodu, który otrzymasz SMS-em. Śledź historię zakupów, zmieniaj/dodawaj innych użytkowników oraz sprawdzaj oferty tylko dla członków JulaPro. Dowiedz się więcej o koncie JulaPro.

Prosty system rabatowy

Klienci JulaPro otrzymują dodatkowy rabat w wysokości co najmniej 2% na każdy zakup dokonany w multimarkecie lub na jula.pl. Jednak dzięki progresywnemu systemowi rabat może osiągnąć poziom nawet 10%. Dowiedz się więcej o systemie rabatowym 

Produkty dla specjalistów

Każdy specjalista potrzebuje wyposażenia, które umożliwi mu bezpieczną i efektywną pracę. JulaPro to pełna oferta wyposażenia, odzieży roboczej i akcesoriów sprawdzonych marek dostępnych w jednym miejscu - multimarkecie Jula, w sklepie internetowym lub w aplikacji JulaPro.

Profesjonalna obsługa

JulaPro to oszczędność i prostota użytkowania, zakupy zrobisz w dogodnym miejscu i czasie - w multimarkecie lub sklepie internetowym (dostawa do domu lub odbiór zamówienia w sklepie). Profesjonalni doradcy pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, a program JulaPro zapewni pełną kontrolę nad procesem zakupów.

Proste zakupy w multimarkecie i sklepie internetowym

Zakupy w Jula są szybkie i proste, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i na jula.pl. Na koncie JulaPro możesz w prosty sposób tworzyć listy zakupów i dodawać nowych użytkowników. Aplikacja JulaPro ułatwia zakupy, po prostu pokaż przy kasie kod QR, kasjerka zeskanuje go i w ten sposób doda nowy zakup do Twojego konta JulaPro.

Dowiedz się więcej

i przystąp do programu JulaPro