• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

O JulaPro

JulaPro, program lojalnościowy dla firm, powstał w 2017 roku, jako proste i korzystne rozwiązanie dla klientów biznesowych. Program działa na rynku polskim, szwedzkim i norweskim, stale go rozwijamy, by wprowadzane przez nas rozwiązania ułatwiały codzienne prowadzenie firmy.

JulaPro oferuje firmom szeroką gamę produktów dla specjalistów. Klienci JulaPro mogą korzystać ze specjalnych, comiesięcznych ofert, dostępnych tylko dla członków programu, a przy każdych zakupach w multimarketach Jula i na jula.pl otrzymują dodatkowy rabat w wysokości co najmniej 2%.

Poprzez konto JulaPro klient zyskuje także dostęp do historii zakupów. Każdy kolejny zakup zarejestrowany na koncie JulaPro powiększa saldo zakupów i daję możliwość otrzymywania coraz większych rabatów. Administrator konta może dodać nowych użytkowników - innych pracowników firmy - uprawnionych do robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym. Logowanie na konto jest w pełni bezpieczne, można zalogować się na stronie internetowej jula.pl lub poprzez aplikację JulaPro, przy użyciu numer telefonu (login) i jednorazowego kodu (hasło).

Dowiedz się więcej

i przystąp do programu JulaPro