• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Działania podjęte przez Jula Poland w związku z  rozprzestrzenianiem COVID-19.

Kierując się troską o bezpieczeństwo i zdrowie klientów i pracowników firma Jula Poland, podobnie jak wiele innych podmiotów, wprowadza szereg środków zapobiegawczych. We wszystkich sklepach Jula wdrożone zostały procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzenienia wirusa. Wytyczne dotyczą przestrzegania zasad higieny, dezynfekcji, utrzymywania bezpiecznej odległości oraz zasad postępowania w przypadku wystąpienia symptomów infekcji.

Jednocześnie podejmujemy wszelkie działania dotyczące dostaw, zaopatrzenia oraz godzin pracy sklepów, aby dostęp do produktów i ofert Jula był niezakłócony. W obecnej sytuacji klienci mają większe potrzeby zakupu określonych kategorii produktów, podejmujemy wszelkie wysiłki, aby było to możliwe.

 

  • Skrócone godziny pracy (sprawdź godziny otwarcia Twojego sklepu)
  • Regularne dostawy najbardziej poszukiwanych artykułów
  • Aktualny status dostępności produktów na www.jula.pl i w aplikacji Jula
  • Bezpłatna dostawa produktów do naszych multimarketów
  • Zwrot towaru w terminie 60 dni
  • Bezpłatny zwrot towaru w naszych multimarketach

Najczęściej zadawane pytania

Czy sklepy Jula otwarte są w tych samych godzinach co zwykle?

Ze względu na okoliczności zdecydowaliśmy się na skrócenie czasu pracy naszych sklepów. Sprawdź godziny otwarcia Twojego sklepu.

 

Jakie działania zostały podjęte w sklepach stacjonarnych?

We wszystkich sklepach Jula wdrożone zostały procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzenienia wirusa. Wytyczne dotyczą przestrzegania zasad higieny, dezynfekcji, utrzymywania bezpiecznej odległości oraz zasad postępowania w przypadku wystąpienia symptomów infekcji.

 

Jag mogę sprawdzić czy interesujący mnie artykuł jest dostępny?

Możesz sprawdzić dostępność każdego produktu na stronie produktu zarówno na naszej stronie internetowej jak i w aplikacji Jula. Na bieżąco aktualizujemy status dostępności produktów.

 

Zakupy w sklepie internetowym Jula

Tak jak zawsze możesz zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym i za pośrednictwem aplikacji, w dowolnym momencie, przez cała dobę. Składając zamówienie przez Internet możesz wybrać dostawę do domu lub bezpłatną dostawę do wybranego multimarketu.

 

Jakie działania podejmuje Jula, jeżeli chodzi o artykuły ważne z perspektywy potrzeb społecznych?

W obecnej sytuacji otrzymujemy bardzo wiele zapytań o dostępność produktów od władz i instytucji ochrony zdrowia. Zaspokojenie tych potrzeb jest dla nas najważniejsze, utrzymujemy stały kontakt z instytucjami i dokładamy wszelkich starań, by je wesprzeć je jak najskuteczniej.