• Odbiór w multimarkecie już po 5h
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Jak realizujemy Twoje zamówienie

Proces realizacji zamówień  P@S.png

 

 

Zamówienie z dostawą do domu zostanie przygotowane do wysyłki najpóźniej następnego dnia roboczego po jego złożeniu. Do tego należy doliczyć od 3 do 4 dni roboczych na transport. 
Czas dostawy może ulec nieznacznemu wydłużeniu w przypadku wyjątkowo dużej liczby zamówień, np. w okresie świątecznym. Zamówienia zawierające wiele produktów mogą zostać zrealizowane w późniejszym terminie.
W zależności od opcji dostawy można śledzić swoją paczkę, wyszukując numer przesyłki na stronie kurier GLS lub kurier Schenker. Numer przesyłki zostanie przesłany w  potwierdzeniu zamówienia.

W przypadku zamówień z dostawą do multimarketu Jula, będzie ono przygotowane i wysłane do sklepu z naszego magazynu z najbliższą możliwą dostawą do danej lokalizacji. Zazwyczaj nie przekracza to terminu 3-5 dni roboczych.

Zamówienia z Odbiorem w multimarkecie Jula przygotowywane są przez wybrany multimarket w czasie minimum 5 godzin roboczych. W szczególnych przypadkach mogą one jednak być przygotowane przez nasz magazyn i dostarczone do multimarketu z najbliższą możliwą dostawą do danej lokalizacji. Zazwyczaj nie przekracza to terminu 3-5 dni roboczych.