• Odbiór w multimarkecie już po 5h
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Zwrot produktu

Zwrot produktu zakupionego w sklepie internetowym Jula.pl.

Zgodnie z przepisami prawa jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Produkt możesz bezpłatnie oddać w dowolnie wybranym multimarkecie lub odesłać go do nas na adres: Jula Poland Sp. z o.o. Sklep internetowy ul. Malborska 49 03-286 Warszawa.

Pamiętaj jednak, że ponosisz koszty i ryzyko związane z wysyłką. Zalecamy, abyś  zachował/-a potwierdzenie nadania przesyłki – pamiętaj o tym, że odpowiedzialność za odesłanie produktu leży po Twojej stronie.

W każdym przypadku do produktu należy dołączyć dowód zakupu. Zalecamy także dołączenie formularza zwrotu.

Tutaj możesz pobrać formularz zwrotu, w którym znajdziesz także adres do zwrotów.

Pobierz formularz

 

Niezależnie od powyższych przepisów prawa Jula Poland sp. z o.o. oferuje możliwość zwrotu produktu w ciągu 60 dni od momentu jego zakupu. 

Korzystając z powyższego prawa pamiętaj, że zwrot produktu jest możliwy tylko i wyłącznie pod warunkiem, że produkt jest kompletny, nie nosi śladów użytkowania oraz pozostaje w oryginalnym opakowaniu. Wraz ze zwracanym produktem należy przedstawić dowód jego zakupu, tj. paragon fiskalny lub fakturę VAT.

Dokonując zwrotu produktu w sklepie stacjonarnym, kupujący otrzymuje z powrotem zapłaconą kwotę od razu po uznaniu zwrotu przez personel sklepu. Co do zasady zwrot ceny produktu odbywa się w taki sam sposób, w jaki została dokonana płatność podczas zakupu. Jeżeli produkt został kupiony w sklepie internetowym i nie jest zwracany w sklepie stacjonarnym, zwrot ceny produktu odbywa się zawsze w taki sam sposób, w jaki została dokonana płatność podczas zakupu.  

Szczegółowe warunki znajdują się w Regulaminie.

 

 

Zwrot produktu zakupionego w multimarkecie Jula.

Firma Jula oferuje możliwość zwrotu produktu w ciągu 60 dni od momentu jego zakupu. 

Zwrot produktu jest możliwy tylko i wyłącznie pod warunkiem, że produkt jest kompletny, nie nosi śladów użytkowania oraz pozostaje w oryginalnym opakowaniu. Wraz ze zwracanym produktem należy przedstawić dowód jego zakupu, tj. paragon fiskalny lub fakturę VAT.

Dokonując zwrotu produktu w sklepie stacjonarnym, kupujący otrzymuje z powrotem zapłaconą kwotę od razu po uznaniu zwrotu przez personel sklepu. Co do zasady zwrot ceny produktu odbywa się w taki sam sposób, w jaki została dokonana płatność podczas zakupu. 

Szczegółowe warunki znajdują się w Regulaminie.