• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Nagrody i wyróżnienia

Obsługa Jakości 2018 - Misją Polskiego Programu Jakość Obsługi jest poprawa jakości obsługi w Polsce oraz dostosowanie procesów obsługi konsumentów do standardów XXI wieku. Konsumenci stale oceniają firmy. Polski Program Jakość Obsługi od 2008 roku porządkuje te informacje w formie nowoczesnego kanału dialogu pomiędzy konsumentami a firmami, aktywnie wspierając działania mające na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta w Polsce. 

Od 2014 r. Jula Poland zdobywa Gwiazdę Obsługi Jakości w kategorii Multimarkety dla Majsterkowiczów i Hobbistów.

Rzetelna Firma - Program Rzetelna Firma działa od 2009 r. Jego misją jest promowanie etyki w biznesie oraz wspieranie firm, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w budowaniu pozytywnego wizerunku i wiarygodności biznesowej.

Jula Poland jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Laur Konsumenta – to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach. Ten zakrojony na ogólnopolską skalę plebiscyt przynosi każdego roku producentom i dystrybutorom oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie?

Jula Poland zdobyła Laur Konsument w 2014 r i w 2015 r.

Polska Rada Centrów Handlowych – to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych. Jest to stowarzyszenie not-for-profit, zrzeszającym ponad 200* firm działających w branży nieruchomości handlowych. Polska Rada Centrów Handlowych jest narodowym partnerem International Council of Shopping Centers (ICSC) i działa na terenie Polski od 2003 roku

Jula Poland jest członkiem wspierającym PRCH od 2014 r.

CEE Retail Awards - W konkursie CEE Retail Real Estate Awards organizowanym przez EuropaProperty nagradzane są najlepsze firmy i projekty działające na rynku detalicznym Europy Środkowej i Wschodniej.

Jula Poland zdobyło pierwsze miejsce w kategorii Bigbox Retailer 2012 r.