• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Dlaczego Jula?

Rozwojowa

Jula jest rozrastającą się firmą z przejrzystą wizją dalszej ekspansji. Idziemy odważnie naprzód. Jedyny stały element w Jula to zmiana. Praca w przedsiębiorstwie nieustannie podlegającym zmianom to oczywiście wyzwanie i jednocześnie szerokie możliwości rozwoju i awansu zawodowego.

Stabilna

Firma rodzinna to nie tylko przyjazna atmosfera pracy, ale też bezpieczeństwo finansowe, podejmowanie długoterminowych inwestycji i odważne plany na przyszłość.. Jesteśmy stabilni i mamy siłę, aby poznawać świat i rozwijać się.

Ciekawa świata

Ciekawość to w Jula zaleta i napęd i do działania. Wybór produktów w Jula wynika z ciekawości nowych rozwiązań, które mogą ułatwić życie klientom.

Fajna

Zmieniająca się, interesująca świata firma oferuje niemal nieograniczone możliwości. Praca w takiej firmie jest po prostu fajna.

Odpowiedzialna

Duża siła to duże zobowiązania. Wierzymy, że zaangażowanie i współpraca prowadzą do sukcesu. Mamy wysokie oczekiwania, dajemy dużą odpowiedzialność i szerokie uprawnienia. Intensywnie pracujemy w obszarze CSR, ukierunkowaną na zrównoważony rozwój, odpowiedzialność społeczną, etykę, jakość, bezpieczeństwo produktów i ochronę środowiska.