• Zawsze darmowa dostawa do sklepu
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Odbierzesz zamówienie przy swoim aucie.

Teraz możesz złożyć zrobić zakupy w sklepie internetowym korzystając z nowej opcji dostawy do sklepu Drive-in. Twoje zamówienie trafi do wybranego sklepu Jula, a gdy po nie przyjedziesz, odbierzesz je od pracownika przy swoim samochodzie, bez konieczności wchodzenia do sklepu.

 

Jak skorzystać z opcji dostawa do sklepu Drive-in?

Składając zamówienie wybierz opcję "Dostawa do sklepu", a następnie postępuj zgodnie z poniższą instrukcją. Z odbioru zamówienia Drive-in możesz korzystać w godzinach otwarcia wybranego sklepu Jula. Pamiętaj, że w obecnej sytuacji w niektórych lokalizacjach godziny pracy zostały zmienione, (sprawdź godziny pracy sklepów tutaj).

Szukaj takiego znaku na parkingu przy sklepie Jula

Przy każdym sklepie Jula wyznaczyliśmy miejsce do parkowania dla osób, korzystających z usługi Drive-in.  Miejsce to jest oznaczone w widoczny sposób plakatami „Drive in” – takim jak na zdjęciu obok. Miejsce „Drive-in” może znajdować się w różnych częściach parkingu, w zależności od usytuowania multimarketu, także na tyłach sklepu.

Drive-in krok po kroku:

 

  1. Zamów wybrane produkty na stronie jula.pl, wybierz opcję dostawy ”Dostawa do sklepu" i wskaż multimarket Jula, do którego ma trafić Twoje zamówienie.
  2. Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru otrzymasz SMS, zapoznaj się z przesłaną informacją.
  3. Jedź do multimarketu, który wskazałeś/-łaś w trakcie składania zamówienia i zaparkuj w miejscu z oznaczonym plakatem „Drive-in”.
  4. Gdy będziesz już na miejscu zastosuj się do wskazówek zawartych w SMS-ie – w ten sposób poinformujesz naszych pracowników, że już czekasz na swoje zamówienie.
  5. Za kilka minut pracownik sklepu dostarczy Twoje zamówienie, które będziesz mógł spakować do swojego samochodu.