• Zawsze darmowa dostawa do sklepu
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Zmiana organizacji pracy sklepów Jula w związku z ograniczaniem ryzyka rozprzestrzeniania COVID-19.

Kierując się troską o bezpieczeństwo i zdrowie klientów i pracowników, firma Jula Poland wprowadza środki zapobiegawcze mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania COVID-19. We wszystkich sklepach Jula wdrożone zostały zalecenia opracowane przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz wytyczne Ministerstwa Zdrowia mające na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzenienia wirusa. Wytyczne dotyczą przestrzegania zasad higieny, dezynfekcji, utrzymywania bezpiecznej odległości oraz zasad postępowania w przypadku wystąpienia symptomów infekcji.

W konsekwencji wdrażamy następujące zmiany: 

 

  • Udostępnienie klientom płynu antybakteryjnego i/lub rękawiczek jednorazowych.
  • Obowiązek zachowywania odstępu co najmniej 2 metrów między osobami przebywającymi w sklepie.
  • Wydłużenie okresu zwrotu do 60 dni. 
We wszystkich naszych sklepach wydawane są zamówienia sklepu internetowego w standardowych godzinach pracy sklepu.Sprawdź aktualne godziny pracy.

Zachęcamy do składania zamówień online. Zamówienie będzie gotowe do odbioru już po 2 godzinach (dotyczy zamówień, dla których podany w koszyku czas realizacji zamówienia wynosi "min. 2 godziny").

Najczęściej zadawane pytania

Czy sklepy Jula otwarte są w tych samych godzinach co zwykle?

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sklepy otwarte są od poniedziałku do soboty. Sprawdź godziny otwarcia Twojego sklepu.

 

Jakie działania zostały podjęte w sklepach stacjonarnych?

We wszystkich sklepach sieci Jula wdrożone zostały procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzenienia wirusa. Regularnie dezynfekujemy często dotykane powierzchnie jak klamki i terminale płatnicze, zapewniamy klientom dostęp do płynu dezynfekującego lub/i rękawiczki jednorazowych. Wprowadzone zostały oznaczenia ułatwiające i przypominające o konieczności utrzymania bezpiecznej odległości 2 metrów. W sklepie jednocześnie może przebywać 1 osoba na 10m2. Sklepy Jula mają powierzchnie liczącą co najmniej 2000 m2.

Jak mogę sprawdzić czy interesujący mnie artykuł jest dostępny?

Możesz sprawdzić dostępność każdego produktu na stronie produktu zarówno na naszej stronie internetowej jak i w aplikacji Jula. Na bieżąco aktualizujemy status dostępności produktów.

 

Zakupy w sklepie internetowym Jula

Tak jak zawsze możesz zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym i za pośrednictwem aplikacji, w dowolnym momencie, przez cała dobę. Składając zamówienie przez Internet możesz wybrać dostawę do domu lub bezpłatną dostawę do wybranego multimarketu.

 

Jakie działania podejmuje Jula, jeżeli chodzi o artykuły ważne z perspektywy potrzeb społecznych?

W obecnej sytuacji otrzymujemy bardzo wiele zapytań o dostępność produktów od władz i instytucji ochrony zdrowia. Zaspokojenie tych potrzeb jest dla nas najważniejsze, utrzymujemy stały kontakt z instytucjami i dokładamy wszelkich starań, by je wesprzeć jak najskuteczniej.