• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Zmiana organizacji pracy sklepów Jula w związku z ograniczaniem ryzyka rozprzestrzeniania COVID-19.

Kierując się troską o bezpieczeństwo i zdrowie klientów i pracowników, firma Jula Poland wprowadza środki zapobiegawcze mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania COVID-19. We wszystkich sklepach Jula wdrożone zostały zalecenia opracowane przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz wytyczne Ministerstwa Zdrowia mające na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzenienia wirusa. Wytyczne dotyczą przestrzegania zasad higieny, dezynfekcji, utrzymywania bezpiecznej odległości oraz zasad postępowania w przypadku wystąpienia symptomów infekcji.

W konsekwencji wdrażamy następujące zmiany: 

  • Standardowe lub wydłużone godziny pracy (sprawdź godziny otwarcia Twojego sklepu).
  • Obowiązek zasłaniania nosa i ust w trakcie przebywania w sklepie
  • Udostępnienie klientom płynu antybakteryjnego i/lub rękawiczek jednorazowych
  • Obowiązek dokonywania zakupów w jednorazowych rękawiczkach
  • Obowiązek zachowywania odstępu co najmniej 2 metrów między osobami przebywającymi w sklepie.
  • Ograniczenie liczby klientów w sklepie do 1 osoby na 15m2.
  • Zamknięcie przymierzalni oraz wydłużenie okresu zwrotu do 60 dni

Przypominamy o obowiązujących od 10. października przepisach wprowadzających obowiązek zakrywania nosa i ust w miejscach ogólnodostępnych, a więc także sklepach.

 

Jednocześnie zachęcamy naszych klientów, aby ograniczyli wizyty w sklepach stacjonarnych do niezbędnego minimum i dokonywali zakupów w naszym sklepie internetowym na jula.pl

Najczęściej zadawane pytania

Czy sklepy Jula otwarte są w tych samych godzinach co zwykle?

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sklepy otwarte są od poniedziałku do soboty. Sprawdź godziny otwarcia Twojego sklepu.

 

Jakie działania zostały podjęte w sklepach stacjonarnych?

We wszystkich sklepach sieci Jula wdrożone zostały procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzenienia wirusa. Regularnie dezynfekujemy często dotykane powierzchnie jak klamki i terminale płatnicze, zapewniamy klientom dostęp do płynu dezynfekującego lub/i rękawiczki jednorazowych. Wprowadzone zostały oznaczenia ułatwiające i przypominające o konieczności utrzymania bezpiecznej odległości 2 metrów. W sklepie jednocześnie może przebywać 1 osoba na 15m2. Sklepy Jula mają powierzchnie liczącą co najmniej 2000 m2.

Jak mogę sprawdzić czy interesujący mnie artykuł jest dostępny?

Możesz sprawdzić dostępność każdego produktu na stronie produktu zarówno na naszej stronie internetowej jak i w aplikacji Jula. Na bieżąco aktualizujemy status dostępności produktów.

 

Zakupy w sklepie internetowym Jula

Tak jak zawsze możesz zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym i za pośrednictwem aplikacji, w dowolnym momencie, przez cała dobę. Składając zamówienie przez Internet możesz wybrać dostawę do domu lub bezpłatną dostawę do wybranego multimarketu.

 

Jakie działania podejmuje Jula, jeżeli chodzi o artykuły ważne z perspektywy potrzeb społecznych?

W obecnej sytuacji otrzymujemy bardzo wiele zapytań o dostępność produktów od władz i instytucji ochrony zdrowia. Zaspokojenie tych potrzeb jest dla nas najważniejsze, utrzymujemy stały kontakt z instytucjami i dokładamy wszelkich starań, by je wesprzeć jak najskuteczniej.