• Odbiór w multimarkecie już po 5h
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Anslut System

Skomponuj własne oświetlenie
przy użyciu Anslut System

Anslut System to seria łańcuchów świetlnych, które można ze sobą łączyć. Dzięki temu korzystasz z oświetlenia idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb.

Trzy powody, dla których warto wybrać Anslut System

1. Różne warianty dostępne w sprzedaży

Anslut System to seria obejmująca wiele różnych łańcuchów świetlnych i akcesoriów. Stwórz oświetlenie w swoim stylu, komponując dowolnie wybrane elementy, takie jak łańcuchy świetlne, girlandy z łańcuchy.

2. Zatwierdzone do użytku zewnętrznego

Wszystkie łańcuchy świetlne i akcesoria z serii Anslut System mają klasę izolacji IP44, dzięki czemu można ich używać na zewnątrz, np. na działce czy w ogrodzie.

3. Wszystkie łańcuchy można łączyć z innymi elementami systemu

Ponieważ wszystkie łańcuchy i akcesoria są wyposażone w złącza męskie/żeńskie, możesz samodzielnie komponować oświetlenie z akcesoriami z serii Anslut System.

Transformator na początku

Bez względu na to, jakich elementów i łańcuchów użyjesz i jak je połączysz, na początku należy podłączyć transformator. Stanowi on początek układu i należy go podłączyć do gniazda ściennego, by zasilał wszystkie łańcuchy i akcesoria.

Funkcja wyłącznika czasowego w transformatorze

Wbudowany w transformatorze wyłącznik czasowy jest na stałe zaprogramowany zgodnie z naturalnym cyklem dobowym, co pozwala zaoszczędzić energię i maksymalnie uprościć obsługę. Jeśli aktywujesz wyłącznik czasowy i oświetlenie o godzinie 17:00, schemat działania będzie wyglądał następująco:

Przewód rozgałęziający, trójnik i złącze pięciogniazdowe

Do łączenia łańcuchów świetlnych i innych komponentów z serii Anslut System.

Przykład podłączenia

Przejdź do produktów