• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Cztery produkty do domu, które zapewnią ciepło i oszczędność energii

W wielu gospodarstwach duża część energii elektrycznej jest zużywana niepotrzebnie, co oznacza również niepotrzebnie wysokie rachunki za prąd. W tym przewodniku prezentujemy inteligentne gadżety, które pozwolą Ci nie tylko mniej wydawać na prąd, ale też ułatwią Ci życie na co dzień.

1. Cyfrowy wyłącznik dobowy – kontroluj zużycie energii i oświetlenie w domu

Wyłącznik dobowy to dobry pomysł dla osób, które zapominają wyłączać sprzęty elektryczne, albo które chcą zaprogramować oświetlenie tak, aby włączało i wyłączało się o określonych porach dnia i nocy. Wiele osób korzysta z wyłączników do zsynchronizowania zapalania i gaszenia lamp ze zmianami oświetlenia rano i wieczorem. Dzięki temu dom jest nie tylko bezpieczniejszy, ale też bardziej energooszczędny.

2. Lampy LED z czujnikiem zmierzchu

Lampa, która włącza się automatycznie po zmroku i wyłącza o świcie, to z pewnością wygodne rozwiązanie. W naszym asortymencie znajduje się lampa LED z wbudowanym przekaźnikiem zmierzchowym, który automatycznie wykrywa zmiany oświetlenia. Zamontuj ją w miejscu z dostępem do światła dziennego, a resztą zajmie się sama!

3. Wentylator kominkowy – rozprowadza ciepło z kominka bez użycia energii elektrycznej

Wentylator kominkowy nie wymaga użycia prądu, ponieważ jest w pełni zasilany ciepłem z kominka! Po umieszczeniu nad kominkiem przenosi ciepło na resztę pokoju. Przytulna atmosfera gwarantowana.

4. Przenośny grzejnik – elastyczne ogrzewanie

Zimna sypialnia, salon lub korytarz? Przenośny grzejnik to produkt, który możesz dowolnie ustawiać w miejscach wymagających nagrzania. Ten elastyczny rodzaj ogrzewania nie wymaga konserwacji i pomoże Ci osiągnąć właściwą temperaturę w domu.