• Zawsze darmowa dostawa do sklepu
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Świąteczne dekoracje w Twoim domu

Wpuść świąteczny nastrój do swojego domu. Piękne nakrycia stołowe i dekoracyjne ozdoby nadadzą szczególnego charakteru nadchodzącym świętom. Do wigilijnej wieczerzy czy świątecznego obiadu oprócz domowników zasiadają często goście. Przygotuj zawczasu porcelanową zastawę, serwetki i sztućce, dzięki którym nakryjesz do stołu nawet dla większego niż zwykle towarzystwa. Dodaj do tego odpowiednie dekoracje: wesołe skrzaty, mikołaje, piękne gwiazdy i świeczniki w oknach... czujesz już ten wyjątkowy klimat?

Czas ubrać choinkę i udekorować dom

Bombki, łańcuchy, mikołaje - jednym słowem wszystko, co kojarzy się ze świętami. Wybierz dekoracje w stylu, który lubisz: tradycyjne w klasycznych kolorach lub bardziej nowoczesne w jasnych barwach. Puść wodze fantazji i pozwól działać swojej wyobraźni. Udekoruj świątecznie swoje otoczenie! 

Kolacja wigilijna - czas nakryć do stołu

Zaproś bliskich na wigilijną kolację, świąteczny obiad, kawę z piernikami i pachnącym makowcem. Zasiądźcie razem przy pięknie nakrytym stole, eleganckich talerzach i półmiskach, błyszczących sztućcach i wesoło brzdąkającym szkle. Nie zapomnij o dobraniu pasujących do całości serwetek. A potem ciesz razem z bliskim wyjątkowymi chwilami. Wesołych świąt!