• Zawsze darmowa dostawa do sklepu
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Świąteczne dekoracje wokół domu

Świąteczną atmosferą możesz się cieszyć już przed świętami. Masz ogród? A może balkon? Wyobraź sobie, jak pięknie będą wyglądać udekorowane świątecznymi ozdobami. Ich widok na pewno umili zimowe, szare dni. Spróbuj ustawić duże, solidne doniczki z zielonymi choinkami lub gałązkami, zawieś na drzwiach świąteczny wieniec i wszędzie, gdzie to możliwe rozwieś lampki. Świąteczny klimat możesz wprowadzić zarówno dużymi jak i drobnymi środkami.

Dekoracje, które wprowadzą świąteczny klimat

Piękny wieniec bożonarodzeniowy na drzwiach? Kilka ładnych donic na balkonie lub tarasie? A może lampiony i świeczniki ustawione na różnych poziomach? Zaprojektuj świąteczne dekoracje i spełnij swoje marzenia o wspaniałych świętach. Co do jednego mamy pewność - światełek i świątecznych ozdób nigdy nie jest za wiele! Szczególnie, gdy nie możesz się już doczekać Wigilii.

Zima i święta pełne światła!

Zadbaj, by święta mieniły się światłami! Rozwieś łańcuch ze światełkami, które będą się pięknie mieniły w zimowych ciemnościach, albo przyozdób całą altanę od góry do dołu, tak by przechodnie przystawali olśnieni grą świateł. Łańcuchy świetlne, które możesz dowolnie łączyć stwarzają nieskończenie wiele możliwości. Tylko od Ciebie zależy, który pomysł zechcesz zrealizować.