• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Kamping

Wszystko dla turystów!

Czasami ochota na wyjazd na kemping okazuje się wręcz nieodparta. Coraz więcej osób przekonuje się do tego rodzaju wypoczynku na łonie natury. Zdarza się, że na drodze stają problemy natury technicznej. Biwakowanie pod namiotem wcale nie musi jednak być męczące. Nie potrzeba wiele, a dzięki kilku prostym wskazówkom możesz pokochać tę rozrywkę bez względu na to, czy rozbijesz namiot przed własnym domem, czy też wybierzesz się samochodem nad jezioro.

Zobacz produkty z działu Wypoczynek 

4 wskazówki dotyczące wyposażenia na kempingu


1. Wybór namiotu i osprzętu

Namiot kupuje się zwykle, kierując się liczbą osób, które mają w nim nocować. Wiele osób nie lubi się jednak tłoczyć, stąd warto zapewnić sobie trochę więcej wygody, nabywając większy namiot. Następnie trzeba wybrać osprzęt, który dodatkowo ułatwi nam pobyt na biwaku.


2. Odpowiednio zapakowany plecak

Na wycieczkach najodpowiedniejszym rodzajem bagażu jest plecak, dzięki któremu mamy wolne ręce. Aby zagwarantować sobie komfort noszenia, pamiętaj o kilku podstawowych zasadach pakowania plecaka. Ciężkie przedmioty należy umieszczać blisko pleców, aby łatwiej zachować równowagę. Na wierzchu zapakuj przedmioty często używane i te, które trzeba szybko wyjąć, np. płaszcz przeciwdeszczowy. Chcesz przymocować coś do plecaka? Użyj pasów, które można dobrze zapiąć.


3. Dobrze zaplanowany nocny wypoczynek

Dobre samopoczucie zależy w dużej mierze od odpowiedniego wypoczynku w nocy. Osobom, które nie chcą zabierać zbyt wielu rzeczy, często wystarcza karimata. Można też zdecydować się na samopompującą matę, która zapewni nieco więcej wygody. Nocując na kempingu, można sprawić sobie nieco więcej luksusu i wybrać wyjątkowo gruby materac oraz dobrą pompkę. Dzięki temu poranek przywitamy wypoczęci i z nowymi siłami. Oferujemy również ciepłe, wygodne śpiwory odpowiednie do różnych zakresów temperatur.

 


4. Odpowiednie wyposażenie do gotowania

W naszej ofercie znajduje się cała masa artykułów, dzięki którym spożywanie posiłków na łonie natury będzie miłe i przyjemne. Mamy wszystko, począwszy od kuchenek elektrycznych i gazowych po turystyczne garnki, sztućce oraz ekspresy do kawy. A może masz ochotę na grilla? Zajrzyj do kategorii produktów do ogrodu.

Czas na ryby!

Wędkarstwo to przyjemny i emocjonujący sposób spędzania czasu na łonie natury – nic dziwnego, że cieszy się tak dużą popularnością. Mamy w ofercie mnóstwo produktów, dzięki którym wędkarskie hobby będzie przynosiło Ci jeszcze więcej satysfakcji i radości.

Zobacz wszystkie produkty z działu wędkarstwo 

Zestaw spinningowy Abumatic Junior

Nr art: 747000
Zestaw dla początkujących do wędkowania w zbiornikach słodkowodnych i prostego przybrzeżnego wędkowania morskiego.

› Zobacz więcej

Zestaw spinningowy

Nr art: 744450
Spełnij swoje wędkarskie marzenia! Zestaw dla początkujących.

› Zobacz więcej

Zestaw spinningowy Cardinal Combo Maxxar

Nr art: 772199
Ekskluzywne i kompletne wyposażenie do wędkowania w zbiornikach słodkowodnych.

› Zobacz więcej

 

Zestaw spinningowy Cardinal 66

Nr art: 770018
Zestaw spinningowy odpowiedni do wędkowania słodkowodnego oraz prostego przybrzeżnego wędkowania morskiego!

› Zobacz więcej

 

Zestaw do wędkowania morskiego

Nr art: 772180
Wysokiej jakości wędzisko 6' z wytrzymałego kompozytu. Przeznaczona przede wszystkim do przynęt o masie 100–250 g.

› Zobacz więcej