• Odbiór w multimarkecie już po 5h
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Najczęściej zadawane pytania

Czy każdy może założyć konto JulaPro?
JulaPro to program dla firm. Każda zarejestrowana firma posiadająca numer NIP może korzystać z konta JulaPro. Konto JulaPro na stronie www.jula.pl może założyć tylko osoba uprawniona do reprezentowania firmy. Jeżeli rejestracja online się nie powiedzie należy skontaktować się z działem obsługi klienta lub poprosić o pomoc pracownika punktu obsługi klienta w najbliższym multimarkecie.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z posiadania konta JulaPro

 

Jak założyć konto JulaPro?
Konto możesz założyć na stronie www.jula.pl lub poprzez aplikację mobilną JulaPro. W obu wypadkach logujesz się przy użyciu numeru telefonu komórkowego i jednorazowego kodu SMS. Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy personelu odwiedź najbliższy multimarket Jula. Konto JulaPro może założyć tylko osoba uprawniona do reprezentowania firmy.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z posiadania konta JulaPro

 

Jak pobrać aplikację JulaPro?
Aplikację można pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android (Google Play) oraz iOS (App Store).

Dowiedz się więcej o aplikacji JulaPro

 


Jak działa system rabatowy JulaPro?
Klienci JulaPro otrzymują dodatkowy rabat w wysokości co najmniej 2% na każdy zakup, ale wysokość rabatu jest zmienna i może osiągnąć poziom nawet 10%.

Wysokość rabatu jest zależna od całkowitej sumy zakupów zarejestrowanych na koncie JulaPro w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Każdy kolejny zakup zwiększa saldo zakupów (zgodnie z poniższymi przedziałami kwotowymi) i w kolejnych miesiącach uprawnia do wyższego rabatu.*


* Dowiedz się więcej o systemie rabatowym JulaPro i warunkach uczestnictwa w programie - przejdź do regulaminu 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?