• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Twoje konto JulaPro

Będąc klientem JulaPro zyskujesz dostęp do historii zakupów), możesz dodawać i usuwać użytkowników konta, tworzyć listy zakupów i sprawdzać aktualne oferty promocyjne.

Korzyści dla członków programu JulaPro

Proste zakupy w multimarkecie i sklepie internetowym

Zakupy w Jula, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym, powinny przebiegać szybko i bezpiecznie. Na koncie JulaPro możesz w prosty sposób tworzyć listy zakupów, śledzić źródła powstawania kosztów i dodawać nowych użytkowników. Aplikacja JulaPro ułatwia zakupy, pokaż przy kasie kod QR, kasjerka zeskanuje go i w ten sposób zarejestruje nowy zakup na Twoim koncie JulaPro.

Prosty system rabatowy

Klienci JulaPro otrzymują dodatkowy rabat w wysokości co najmniej 2% na każdy zakup dokonany w multimarkecie lub na jula.pl. Jednak dzięki progresywnemu systemowi rabat może osiągnąć poziom nawet 10%. Dowiedz się więcej o systemie rabatowym. 

Profesjonalna obsługa

JulaPro to oszczędność i prostota użytkowania, zakupy zrobisz w dogodnym miejscu i czasie - w multimarkecie lub sklepie internetowym (dostawa do domu lub odbiór zamówienia w sklepie). Profesjonalni doradcy pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, a program JulaPro zapewni pełną kontrolę nad procesem zakupów. 

Odkryj zalety aplikacji JulaPro

Do aplikacji JulaPro logujesz się za pomocą numeru telefonu komórkowego i jednorazowych kodów SMS-owych. To bezpieczne i szybkie rozwiązanie umożliwiające sprawne zakupy.