Przejdź dalejPrzejdź do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do wyników wyszukiwania
  • Odbiór w sklepie nawet w 2 godziny
  • Dostawa do sklepu za 0 zł
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
Jula

Praca w Jula

Lubisz majsterkować, pracować w zespole i nieustannie się rozwijać? Chcesz pracować w jednej z największych skandynawskich sieci sklepów dla majsterkowiczów? Jesteś zatem w dobrym miejscu! Sieć multimarketów Jula szybko się rozrasta i nieustannie poszukujemy zaangażowanych i zmotywowanych pracowników, którzy będą rozwijać się razem z nami. Wspólnie z JULA pokaż innym, jak wiele radości płynie z samodzielnego działania!

Dołącz do wielkiej rodziny Jula!

Jula jest jedną ze spółek rodzinnego koncernu Jula Holding, zatrudniającą około 4,5 tys. pracowników i prowadzącą działalność między innymi w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Polsce, Austrii i Azji.

Oferujemy wiele możliwości rozwoju. Swoją nową zawodową przygodę możesz zacząć...

...w multimarkecie

Pierwszy multimarket otworzyliśmy w miejscowości Skara w 1985 roku. Obecnie mamy ponad 120 multimarketów w czterech krajach. To właśnie tam osoby zatrudnione na stanowisku doradcy klienta, kierownika zespołu lub kierownika sklepu mają bezpośredni kontakt z klientami Jula. Jeśli lubisz obsługiwać klientów, a oferta naszych sklepów wydaje Ci się interesująca, nie czekaj – aplikuj!

...w magazynie centralnym

Magazyn centralny Jula znajduje się w Skara i jest największy w całej Europie Północnej – na jego powierzchni zmieściłoby się 35 boisk do piłki nożnej! Pracownicy magazynu należą do personelu łańcucha logistycznego Jula. Używając wózków widłowych oraz narzędzi cyfrowych, obsługują wysyłkę towaru zamówionego online przez klientów oraz do multimarketów.

...w biurze głównym

Wśród nas są specjaliści w wielu dziedzinach – m.in. IT, handlu internetowego, zaopatrzenia, czy testowania produktów. Bez względu na stanowisko cały personel biura głównego ma jeden wspólny cel – stworzenie jak najlepszych warunków do sprzedaży stacjonarnej oraz online. W biurze głównym w Szwecji oraz biurach w Oslo, Warszawie, Helsinkach i Szanghaju pracuje około 400 osób zajmujących się różnorodnymi kwestiami – być może dużo ciekawszymi niż Ci się wydaje!

Odpowiada Ci kultura organizacyjna Jula?

To ważne, gdyż jej wartości przenikają każde nasze działanie. Kierują naszą codzienną pracą i pomagają podejmować właściwe decyzje. Podoba Ci się nasze podejście do życia? Jeśli tak – spodoba Ci się praca u nas! Jakich cech oczekujemy od naszych pracowników:

🤗 Otwartość i szczerość 
W Jula każdy może być sobą, a pracownicy swoją postawą zachęcają innych do postępowania zgodnie ze swoimi wartościami. Cenimy osoby  ambitne, odpowiedzialne i zaangażowane. Podstawowym zadaniem pracownika Jula jest udzielenie pomocy klientowi zawsze z uśmiechem na ustach oraz wsparcie swoich współpracowników. z troską o bezpieczeństwo. 

🌟 Odpowiedzialność 
Nasi pracownicy dbają o własny rozwój i chcą, aby ich praca miała znaczenie w szerszym kontekście.  Wiedzą, że każdy ponosi odpowiedzialność za wyniki przedsiębiorstwa oraz własny rozwój, a także za dobro klientów i otaczającego nas świata.

🤸 Prostota działania 
Nasi pracownicy idą prosto do celu, nie zbaczając niepotrzebnie z drogi. Wybierają proste rozwiązania i cenią jasne komunikaty w kontaktach z klientami i innymi pracownikami. Realizują własne cele, których efekty przyczyniają się do rozwoju Jula!

🌱 Ciekawość jako siła napędowa
Nasi pracownicy chętnie testują nowe ścieżki i myślą nietuzinkowo. Kiedy ktoś ma pomysł, słuchają uważnie, gdyż nowatorskie podejście jest źródłem inspiracji i radości z pracy!

➡ Chęć rozwoju
Nasz personel cały czas sięga wyżej i nigdy nie spoczywa na laurach. Gdzie inni widzą problem, my widzimy możliwości. Nasi pracownicy są cierpliwi, odważnie podejmują ryzyko i uczą się na własnych błędach, gdyż wiedzą, że warto jest zdobywać doświadczenia.

💯 Zaangażowanie
Cenimy osoby ambitne, dbające o dobro przedsiębiorstwa, klienta i innych pracowników. Zaangażowanie pomaga zmieniać świat na lepszy. Pomaga budować wspólnotę i dobrze czuć się w pracy.

Jakie są największe zalety pracy w Jula?

Przeczytaj opinie naszych pracowników. Kto wie – być może wkrótce będziemy wspólnie pracować!

Maria Ragnarsson – Sustainability Manager

„Dzięki swojemu stanowisku mam kontakt z ludźmi w całym przedsiębiorstwie. Cechą wspólną wszystkich pracowników Jula jest zaangażowanie – spotykam zadowolonych ludzi, którzy widzą głównie możliwości. Chcemy wiele osiągnąć i podchodzimy do tego bardzo poważnie! Poza tym cenię sobie swobodę podejmowania decyzji na moim stanowisku oraz gotowość personelu do testowania nowych rozwiązań.”

Zebastian Olsson – Store Manager

„Ambitne osoby, które chcą coś osiągnąć, mogą tutaj zajść naprawdę wysoko. To właśnie największa zaleta pracy w Jula! Pracowałem między innymi jako kierownik magazynu oraz byłem oddelegowany do pomocy kierownictwu w Finlandii, gdy otwieraliśmy tam multimarket w Vasa. Jula naprawdę inwestuje w osoby, które chcą się rozwijać!”

Sara Jorås – Product Manager

„Największą zaletą pracy w Jula jest możliwość rozwoju i awansu w ramach przedsiębiorstwa. Zaczynałam jako praktykantka w sklepie, a teraz pracuję na stanowisku kierownika produkcji. W pracownikach Jula cenię zaangażowanie, motywację oraz skupienie na poszukiwaniu rozwiązań. Ludzie są zadowoleni i mili, a także zawsze gotowi do pomocy.”