Przejdź dalejPrzejdź do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do wyników wyszukiwania
  • Odbiór w sklepie nawet w 2 godziny
  • Dostawa do sklepu za 0 zł
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
Jula

Poznaj Jula

Jula to szwedzka firma rodzinna tworząca obecnie jedną z największych sieci sklepów z akcesoriami do majsterkowania na północy Europy. Oferując ponad 15 000 produktów do domu, ogrodu i wypoczynku chcemy motywować innych do tego, by stali się aktywniejsi, ułatwiając sobie tym samym codzienne życie. Wspólnie zachęcamy wszystkich do samodzielnego działania!

O Jula w skrócie

• Mamy 136 multimarketów (w Szwecji, Norwegii, Polsce, Finlandii)
• Obroty: 10,46 miliardów SEK (2021 r.)
• Magazyn centralny Jula to największy magazyn w Europie Północnej (ma wielkość 35 boisk do piłki nożnej)
• Pracownicy: ponad 4000!

Wszystko zaczęło się od sprzedaży pilarek do drewna opałowego w 1979 r.

Obecnie w naszym asortymencie znajduje się ponad 15 000 narzędzi, artykułów budowlanych, ubrań roboczych, maszyn ogrodowych, produktów do garażu oraz akcesoriów do domu produkowanych zarówno przez znane, jak i wschodzące marki. Stale wprowadzamy nowe produkty do asortymentu i dbamy o niskie ceny!

Szwedzka firma rodzinna – obecnie dysponuje 136 multimarketami, największym w Europie Północnej magazynem centralnym i sklepem internetowym w 5 krajach

Choć trudno w to uwierzyć, kiedyś Jula była małym przedsiębiorstwem i mentalność drobnego przedsiębiorcy pod wieloma względami przetrwała w nas do dzisiaj. Od tamtej pory sporo się wydarzyło i dziś działamy w wielu krajach, mamy 136 multimarketów i największy w Europie Północnej magazyn centralny. 

1979 – Założenie Jula w gospodarstwie Jultorp. Firma szybko przekształciła się w nowoczesny warsztat z działem produkcji, montażu, magazynowania i pakowania.
1985
– otwarcie pierwszego multimarketu Jula w miejscowości Skara („Julahuset”, czyli oryginalny budynek Jula istnieje do dziś!)
1992
– Jula otwiera drugi multimarket na ulicy Drottninggatan w Sztokholmie, w samym centrum miasta.
2000
– otwarcie nowoczesnego multimarketu w większym formacie w centrum handlowym Kungens Kurva w Sztokholmie. To pierwszy duży multimarket Jula typu megastore, którego koncepcja stała się wzorcem dla wielu kolejnych multimarketów.
2004
– otwarcie magazynu centralnego Jula, który dziś jest największym magazynem w Europie Północnej!
2008
– Jula zaczyna wchodzić na europejskie rynki, otwierając swój pierwszy multimarket w Norwegii. W tym momencie Jula ma już 1000 pracowników i 28 multimarketów.
2011
– Jula wchodzi do kolejnego kraju – Polski.
2022
– Czas na otwarcie rynków w Austrii i Finlandii!