• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Korzyści JulaPro

Przedsiębiorcy mierzą się każdego dnia z nowymi wyzwaniami. Mamy tego świadomość, dlatego stworzyliśmy JulaPro. To proste i  korzystne dla Twojego biznesu rozwiązania ułatwiające codzienne prowadzenie działalności. Jesteśmy pewni, że nasz szeroki asortyment produktów w dobrych cenach przyniesie korzyści Twojej firmie. W naszej ofercie są produkty przydatne w różnych obszarach działalności: dla pracowników, do biura, prac konserwacyjnych w nieruchomości, warsztatu czy garażu. Zyskaj dostęp do ofert specjalnych zmieniających się każdego miesiąca i rób zakupy w najbliższym multimarkecie lub na jula.pl

Dołącz do JulaPro i już teraz rób zakupy jeszcze korzystniej! Profesjonalni doradcy pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, a na każdy zakup uzyskasz co najmniej 2% dodatkowego rabatu.

Informacje o tym, jak przystąpić do programu znajdziesz na dole strony.

Na koncie JulaPro gromadzone są ważne informacje - łatwo możesz śledzić historię zakupów, tworzyć listy zakupów i udzielić uprawnień do dokonywania zakupów innym pracownikom. By korzystać z programu JulaPro nie potrzebujesz żadnej karty, wystarczy kod QR z aplikacji JulaPro zainstalowanej na Twoim telefonie. Dowiedz się więcej o aplikacji JulaPro.

Korzyści dla członków programu JulaPro

Proste zarządzanie zakupami

Zarządzaj wszystkimi zakupami z jednego konta - pełna kontrola i bezpieczeństwo. Zaloguj się na jula.pl lub w aplikacji JulaPro przy użycia numeru telefonu komórkowego i jednorazowego kodu, który otrzymasz SMS-em. Śledź historię zakupów, zmieniaj/dodawaj innych użytkowników oraz sprawdzaj oferty tylko dla członków JulaPro. Dowiedz się więcej o koncie JulaPro.

Prosty system rabatowy

Klienci JulaPro otrzymują dodatkowy rabat w wysokości co najmniej 2% na każdy zakup dokonany w multimarkecie lub na jula.pl. Jednak dzięki progresywnemu systemowi rabat może osiągnąć poziom nawet 10%. Dowiedz się więcej o systemie rabatowym 

Produkty dla specjalistów

Każdy specjalista potrzebuje wyposażenia, które umożliwi mu bezpieczną i efektywną pracę. JulaPro to pełna oferta wyposażenia, odzieży roboczej i akcesoriów sprawdzonych marek dostępnych w jednym miejscu - multimarkecie Jula, w sklepie internetowym lub w aplikacji JulaPro.

Profesjonalna obsługa

JulaPro to oszczędność i prostota użytkowania, zakupy zrobisz w dogodnym miejscu i czasie - w multimarkecie lub sklepie internetowym (dostawa do domu lub odbiór zamówienia w sklepie). Profesjonalni doradcy pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, a program JulaPro zapewni pełną kontrolę nad procesem zakupów.

Proste zakupy w multimarkecie i sklepie internetowym

Zakupy w Jula są szybkie i proste, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i na jula.pl. Na koncie JulaPro możesz w prosty sposób tworzyć listy zakupów i dodawać nowych użytkowników. Aplikacja JulaPro ułatwia zakupy, po prostu pokaż przy kasie kod QR, kasjerka zeskanuje go i w ten sposób doda nowy zakup do Twojego konta JulaPro.

Twoje konto JulaPro

Będąc klientem JulaPro zyskujesz dostęp do historii zakupów), możesz dodawać i usuwać użytkowników konta, tworzyć listy zakupów i sprawdzać aktualne oferty promocyjne.

Jak przystąpić do JulaPro

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz poniżej, możesz go również wypełnić w najbliższym multimarkecie Jula lub poprzez aplikację mobilną JulaPro.


Jestem uprawniony/-a do jednoosobowego reprezentowania firmy.

Jeżeli zgodnie z wymogami formalnymi jesteś upoważniony/-a do jednoosobowego reprezentowania firmy możesz przystąpić do JulaPro wypełniając formularz dostępny w poniższym linku. 

* Zapoznaj się z Regulaminem programu lojalnościowego JulaPro i polityką ochrony danych osobowych.