Nakręcamy do działania!

Kim jesteśmy

Koncepcja biznesowa Jula

Jula oferuje szeroką i zróżnicowaną gamę produktów w przystępnych cenach. Naszą ofertę kierujemy do osób ceniących aktywny wypoczynek, miłośników ogrodnictwa, sportowców-amatorów, kreatywnych majsterkowiczów oraz fachowców poszukujących profesjonalnych narzędzi.

Stworzenie szerokiej oferty produktowej w atrakcyjnych cenach było możliwe dzięki bezpośredniej współpracy z producentami z całego świata, bez udziału pośredników, oraz zakupowi towarów w dużych ilościach. Jula jest rodzinną firmą, wywodzącą się z niewielkiej, szwedzkiej miejscowości Skara. To tu, w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami kształtowała się koncepcja naszej firmy. Bliski kontakt z klientami i orientacja naszych działań na zaspokajanie ich potrzeb niezmiennie pozostają dla nas kluczową kwestią. Dzięki temu patrzymy w przyszłość z optymizmem.

Z biegiem lat asortyment Jula był sukcesywnie poszerzany. W ten sposób stworzyliśmy kompleksową ofertę artykułów dla osób ceniących aktywność na różnych polach. Nasi klienci chętnie wypoczywają na świeżym powietrzu, lubią pracę w ogrodzie, sami wykonują drobne remonty domu, majsterkują, uprawiają sport. W Jula mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują: od narzędzi do remontu domu, ogrodu czy garażu, odzieży roboczej, poprzez sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD po akcesoria nowych technologii.

 

Wizja Jula

Jula to sklep dla aktywnych. Rozwiązania proponowane przez Jula pomagają w codziennym życiu i pozwalają na kreatywne spędzanie czasu wolnego. Jula nieustannie zaskakuje – każdy sezon to kilkaset nowych produktów w ofercie!

Dzięki wprowadzeniu podziału produktów wg zasady dobry – lepszy – najlepszy, łatwo jest wybrać produkt dostosowany do danych potrzeb. Oferując ciekawy asortyment kładziemy jednocześnie nacisk na utrzymanie cen na atrakcyjnym dla klienta poziomie.

 

Atmosfera w Jula/Jula Spirit

Sukces Jula tworzą jej pracownicy. Atmosfera w JulaOd momentu rozpoczęcia działalności w gospodarstwie Jultorp, położonym w regionie Varaslätten, każdy aspekt naszej aktywności kształtowany jest przez ducha przedsiębiorczości i kulturę sukcesu.

„Chęć odkrycia kolejnej nowości, kolejnego bestselleru motywuje nas do działania. To dokładnie to samo uczucie, które towarzyszyło nam na początku i które dotyczy dokładnie wszystkiego – począwszy od najmniejszej śrubki po największe projekty.”.

Karl-Johan Blank, właściciel i szef koncernu

Julaway to nasz sposób bycia. To kultura biznesowa, która zbudowała firmę i która zagwarantowała nam sukces. W uproszczeniu można powiedzieć, że Julaway to sposób działania, który jest obecny w całej naszej organizacji - od północnej Norwegii po południową Polskę, w naszych multimarketach, biurach i magazynie centralnym.

Dążymy prosto do celu

Dążymy do tego, by mądrze i skutecznie osiągać nasze cele. Prostota i efektywność to nasze motto w codziennej pracy.

Ciekawość nas nakręca

W naszej nieustannie rozwijającej się firmie jedynym stałym elementem pozostaje zmiana. Otwartość, ciekawość i elastyczność odgrywają kluczową rolę w naszych ciągłych poszukiwaniach lepszych rozwiązań i lepszych produktów.

Przystępnie i uczciwie

Uczciwość i bezpretensjonalność to cechy większości ludzi, które doskonale opisują także Jula. W Jula troszczymy się o siebie nawzajem, dobrze się znamy, wspieramy. Ta uważność pozwala nam także lepiej poznawać i rozumieć naszych klientów.

Klient jest najważniejszy

Dla nas klient jest najważniejszy. Wszystkie nasze działania mają zawsze jeden cel – sprawić, by życie naszego klienta było łatwiejsze.

Każda złotówka się liczy

Mamy świadomość, że warunkiem rozwoju i działania naszej firmy na rynku jest rentowność. Dlatego wciąż szukamy rozwiązań ograniczających koszty. Każda zaoszczędzona złotówka ma dla nas znaczenie.

Ciężko pracujemy

Wierzymy, że zaangażowanie i współdziałanie są źródłem sukcesu. Stawiając sobie wysokie wymagania i podejmując dużą odpowiedzialność rozwijamy się zarówno jako pracownicy, jak i jako przedsiębiorstwo.