• Zawsze darmowa dostawa do sklepu
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Tak pracujemy

Celem włączenia zrównoważonego rozwoju w działania Jula jest wzmocnienie naszej marki i poszerzenie możliwości biznesowych oraz współtworzenie świata, w którym wszyscy mogą cieszyć się życiem w ramach granic wyznaczonych przez naturę.

Dział CSR (Corporate Social Responsibility) składa się ze specjalistów w dziedzinie odpowiedzialności społecznej i etyki, ochrony środowiska, gospodarki materiałami i chemikaliami, zarządzania jakością, bezpieczeństwa produktów i testów.

Nasi inżynierowie z działu kontroli jakości, technicy odpowiedzialni za przeprowadzanie testów oraz kontrolerzy pracują w Szanghaju, w bezpośrednim kontakcie z producentami i dostawcami, gwarantując w ten sposób zgodność towarów z wymogami Jula. Wspierają nas także specjaliści w zakresie kontroli jakości, ochrony środowiska, CSR oraz chemii, którzy zajmują się opracowywaniem metod i procedur, analizą porównawczą i koordynacją dialogu między grupami interesu. Aby sprostać oczekiwaniom w różnych krajach, mamy także koordynatorów CSR w Polsce i Norwegii.