• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Notatka prasowa

jula.com sprawia, że życie stanie się łatwiejsze

New web Jula 12 sierpnia Jula zaprezentuje nową stronę internetową. Zaprojektowaliśmy ją tak, by równie dobrze działała na komputerze, telefonie komórkowy, jak i tablecie. Dzięki zastosowaniu technologii Virtusize jest ona unikalna w swojej branży. – Posiadanie dobrej strony strony internetowej jest dla nas bardzo ważnie. W 2011 roku Jula zakończyła sprzedaż wysyłkową, ale klienci wykorzystują nasze kanały cyfrowe częściej niż kiedykolwiek – mówi Karl-Johan Blank, prezes koncernu i główny udziałowiec.

Posiadanie dobrej strony strony internetowej jest dla nas bardzo ważnie. W 2011 roku Jula zakończyła sprzedaż wysyłkową, ale klienci wykorzystują nasze kanały cyfrowe częściej niż kiedykolwiek Karl-Johan Blank, prezes koncernu i główny udziałowiec

Teraz klient będzie mógł przygotować swoją wizytę w sklepie, na przykład korzystając z listy zakupów. Nowa strona umożliwi prostsze i bardziej precyzyjne przeglądanie szerokiego asortymentu marketu Jula. Ciekawą i unikalną funkcją jest technologia Virtusize, która pozwala dobierać rozmiary ubrań. Dzięki temu można sprawdzić, czy ubranie będzie pasować już podczas oglądania go na komputerze lub telefonie komórkowym. – Umacniamy swoją obecność w świecie cyfrowym. Celem Jula jest ułatwienie życia klientom, na co pozwoli nasza nowa strona internetowa – mówi Joachim Frykberg, dyrektor generalny Jula AB. Nowa strona internetowa Jula zawiera rozbudowane informacje o sklepach oraz zaawansowane funkcje filtrowania i sortowania, dzięki którym można łatwo wyszukać i porównać produkty oraz zapisać listy zakupów. – Choć naszym głównym kanałem sprzedaży są sklepy, to obecność w świecie cyfrowym jest dla nas tak samo ważna jak dla wiodących firm handlu elektronicznego. Nasza strona internetowa daje klientom nowe, wygodne narzędzie, które pomoże im w robieniu zakupów. Jest ona bardziej czytelna, łatwiejsza w obsłudze i będzie zawierać wiele przydatnych funkcji. Wszystko to zapewni Jula unikalną pozycję na rynku - mówi Joachim Frykberg. Aby wizyta w sklepie była jeszcze wygodniejsza, klient może przygotować listę zakupów wraz z kodami kolorów. Może też zapisać historię swojego wyszukiwania oraz paragon i numer artykułu. Co więcej, udoskonalona zostanie opcja „Moje konto”, dostępna dla członków JulaClub.