• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 30 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Notatka prasowa

Katalog jesień/zima 2014 pełen nowości

Kat H14 Flying PL 54. wydanie katalogu Jula dostępne już wkrótce! Obecnie bardzo wiele informacji znajduje się w formie cyfrowej, dlatego można zadać sobie pytanie: czy katalog jest naprawdę potrzebny?

Nowe narzędzia marketingowe są dla nas ważne. W tym roku poświęciliśmy dużo energii na to, aby uruchomić nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową, na której informujemy między innymi o wszystkich naszych akcjach promocyjnych i wyprzedażach. Jednak katalog Jula także ma duże znaczenie zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Dla wielu z nich stanowi on swoistą tradycję, natomiast my uważamy go za istotny trybik w maszynie, jaką jest Jula. Dla mnie osobiście przeglądanie papierowego katalogu to wspaniałe uczucie Karl-Johan Blank, właściciel i prezes zarządu Jula

— Nowe narzędzia marketingowe są dla nas ważne. W tym roku poświęciliśmy dużo energii na to, aby uruchomić nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową, na której informujemy między innymi o wszystkich naszych akcjach promocyjnych i wyprzedażach. Jednak katalog Jula także ma duże znaczenie zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Dla wielu z nich stanowi on swoistą tradycję, natomiast my uważamy go za istotny trybik w maszynie, jaką jest Jula. Dla mnie osobiście przeglądanie papierowego katalogu to wspaniałe uczucie — mówi Karl-Johan Blank, właściciel i prezes zarządu Jula. Jula to firma, która rozwija się w miarę zachodzących z biegiem czasu zmian. W tym roku obchodzi 35. urodziny. — Przez ten czas przebyliśmy niezwykłą drogę i, dzięki naszym fantastycznym pracownikom, mogliśmy się stać jedną z odnoszących największe sukcesy firm handlowych w Europie. Katalog Jula towarzyszył nam niemal przez cały ten czas. W łatwy i bezproblemowy sposób można znaleźć w nim wszystkie nasze produkty. Katalog Jula to klasyk i jeden z fundamentów naszego przedsiębiorstwa — mówi Joachim Frykberg, dyrektor zarządzający Jula AB. Katalog Jula jak zwykle jest pełen nowości. Można zapoznać się z nim w wersji cyfrowej w Internecie oraz jest on dostępny w każdym multimarkecie Jula. Jula AB jest rodzinną firmą, której główna siedziba i centralny magazyn znajdują się w miejscowości Skara. W swoich multimarketach Jula oferuje majsterkowiczom i profesjonalistom atrakcyjny asortyment w niskich cenach. Firma zatrudnia łącznie około 2400 pracowników w 73 multimarketach: 41 w Szwecji, 21 w Norwegii i 11 w Polsce. W 2013 roku obroty koncernu Jula wyniosły 4,9 miliarda SEK. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.jula.pl. Najnowszy katalog dostępny jest w najbliższym multimarkecie Jula.