• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Aplikacja Jula

W naszej aplikacji JulaApp istnieje kilka możliwości, aby uczynić swoje życie nieco wygodniejszym. Jako członek JulaClub możesz robić zakupy w aplikacji. Wszyscy członkowie mają dostęp do swojej karty członkowskiej i konta. Pobierz i przekonaj się sam!

 

Zaplanuj i znajdź
Aplikacja Jula to dodatkowe korzyści. Korzystając z aplikacji możesz zaplanować swoje zakupy, przejrzeć katalog produktów i stworzyć listy zakupów. Sprawdzisz także dostępność produktu w wybranym multimarkecie, a jak już w nim jesteś możesz skanować w aplikacji kody produktów, aby dowiedzieć się, na której półce je znajdziesz. Szybko i prosto!

 

Programy lojalnościowe w aplikacji
W aplikacji znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do korzystania z benefitów programu lojalnościowego. Znajdziesz kartę członkowską, sprawdzisz saldo punktów i wysokość przysługującego ci aktualnie bonu. Dodatkowo teraz możesz także robić zakupy bezpośrednio w aplikacji i używać swoich bonów w trakcie zakupów.

 

Szybkie zakupy bezpośrednio w aplikacji
Aplikacja Jula umożliwia Ci złożenie zamówienia z dostawą do domu lub do wybranego multimarketu. Możesz wygodnie i bezpiecznie zapłacić kartą płatniczą bezpośrednio w aplikacji lub gotówką Kurierowi po doręczeniu przesyłki.

 

Pobierz aplikację JulaClub
Aplikację można pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android (Google Play) oraz iOS (App Store).