• Zawsze darmowa dostawa do sklepu
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Back to school – przygotuj się na początek roku szkolnego

Back to school – nadeszła wyczekiwana pora powrotu do szkolnych ławek, nawiązywania nowych znajomości i nauki. Dla osób przygotowujących swoje dzieci na powrót do szkoły zebraliśmy akcesoria i gadżety, które mogą przydać się na początku roku szkolnego.

Do szkoły na rowerze

Starsze dzieci i młodzież czasami dojeżdżają do szkoły na rowerze, a to wymaga odpowedni środków bezpieczeństwa. Kupując dla nich kask rowerowy, elementy odblaskowe i lampki, zadbasz o to, by poruszały się po drodze bezpiecznie. Do odpowiedniego zaparkowania roweru przyda się również zapięcie linkowe lub zamek szyfrowy.

Akcesoria do tornistra i nauki w domu

Kalkulator, notatniki i długopisy to tylko część przyborów, w które trzeba się wyposażyć przed powrotem do szkoły. Zakup artykułów biurowych jest konieczny, żeby dzieci miały na czym liczyć i pisać oraz żeby mogły utrzymywać porządek we wszystkich materiałach i podręcznikach.

Funkcjonalna odzież dziecięca do aktywności na zewnątrz

Które dziecko nie marzy o nowych ubraniach na początek roku szkolnego? Najczęściej decydujemy się na zakup ubrań, w których dziecko może chodzić na co dzień. Jednak dobrze jest rozejrzeć się też za odzieżą funkcjonalną, taką jak odzież przeciwdeszczowa, obuwie z wysoką cholewą czy kurtki, które sprawdzą się, kiedy dziecko w czasie przerwy będzie miało ochotę na zabawę w deszczu.

Akcesoria elektroniczne do szkoły

Elektronika ułatwi dzieciom i młodzieży naukę w szkole i odrabianie zadań domowych w nadchodzących tygodniach. W naszym szerokim asortymencie znajduje się wszystko od słuchawek, dzięki którym dziecko będzie mogło odciąć się od hałasu i skupić na nauce, po zegarki na rękę czy budziki, dzięki którym będą kontrolować czas i nie zaśpią do szkoły. Zapoznaj się z ofertą artykułów elektronicznych, które ułatwią dziecku szkolne życie.

Plecak – ważny szkolny towarzysz

Nie ma chyba lepszej ilustracji dla hasła „back to school”, czyli powrót do szkoły, niż plecak. Nic dziwnego – w końcu to w nim będą podróżować zeszyty, podręczniki, długopisy czy nawet komputery.