• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Zaaranżuj letnią kuchnię w ogrodzie!

Wieczory przy grillu będą jeszcze przyjemniejsze, a przyrządzanie potraw bardziej komfortowe, gdy urządzisz w ogrodzie prostą letnią kuchnię. Z naszym szerokim asortymentem bez problemu sam sobie z tym poradzisz. Ława z powierzchnią roboczą i szufladami albo szafka, w której zmieścisz sprzęt i akcesoria do grillowania - to wystarczy, ale jeśli masz ochotę możesz dodać kolejne, dowolne elementy.

Wskazówka! Wózek z warsztatu sprawdzi się jako podręczny stolik!

Stolik na kółkach przy grillu? Świetny pomysł! Wykorzystaj wózek warsztatowy Hard Head jako podręczny stolik na szklanki, naczynia i akcesoria.

Raz dwa i pikle gotowe!

Piklowana czerwona cebula to świetny dodatek do dań z grilla. Inne warzywa jak marchewki czy ogórki również łatwo przyrządzisz dzięki prostemu przepisowi 1-2-3: 1 część octu/ winegret, 2 części cukru i 3 części wody. Warzywa zamknięte w stylowych, szklanych słoikach przechowasz w zalewie długie miesiące. Spróbuj, naprawdę warto!

Niezbędne w letniej kuchni

Szpikulce do grilla ze stali nierdzewne

Wybierz szpikulec ze stali nierdzewnej, by dłużej ci posłużył. Stal jest wytrzymała i łatwo ją umyć po każdym grillowaniu.

Szczotka do grilla

Tłuszcz i resztki jedzenia zostają na ruszcie grilla. Szczotka do grilla pozwoli szybko doprowadzić go do porządku. Wskazówka: Rozgrzej ruszt przed czyszczeniem, łatwiej będzie usunąć przypalone resztki.

Nożyce do ziół

Zioła to idealny dodatek do letniej kuchni – wyglądają pięknie i klimatycznie. No i są smaczne. Nożyce do ziół zaoszczędzą ci uciążliwego siekania, zioła pokroisz szybko bezpośrednio do miseczki.