Przejdź dalejPrzejdź do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do wyników wyszukiwania
 • Odbiór w sklepie nawet w 2 godziny
 • Dostawa do sklepu za 0 zł
 • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
 • 60 dni na zwrot
Jula

Pięć zalet odkurzaczy bezprzewodowych

Podłoga w kuchni lepi się od okruszków, a na kanapie w salonie kocia sierść wręcz czyha na Twoje czyste spodnie? A Ty na samą myśl o kolejnej walce z nieporęcznym odkurzaczem masz już dość... Zupełnie niepotrzebnie! Wypróbuj odkurzacz bezprzewodowy i zachwyć się wygodą używania! Wiemy, że jeśli masz małe dzieci, zwierzęta domowe lub po prostu lubisz porządek, będziesz odkurzać cały czas – dlaczego więc nie ułatwić sobie życia? Poniżej prezentujemy pięć powodów, dlaczego warto zdecydować się na odkurzacz bezprzewodowy!

Co należy wziąć pod uwagę, wybierając odkurzacz bezprzewodowy:

 • Jak dużą powierzchnię chcesz odkurzać? Sprawdź czas pracy akumulatora, aby wiedzieć, ile dasz radę odkurzyć na jednym ładowaniu.
 • Jak dużej mocy ssania potrzebujesz? Czy zwykle sprzątasz kurz i okruszki z podłogi, czy może musisz usunąć sierść z dywanu?
 • Gdzie planujesz przechowywać odkurzacz? Czy może stać na podłodze w stacji dokującej, czy może jednak lepiej, aby wisiał w uchwycie na ścianie?

Pięć zalet odkurzacza bezprzewodowego:

1. Zawsze pod ręką

Kiedy dziecko rozsypie paluszki albo pies naniesie brudu po spacerze, po prostu bierzesz odkurzacz ze stacji dokującej i sprzątasz. Nie musisz wyciągać i chować ciężkiego urządzenia w schowku gospodarczym, walczyć z plączącym się przewodem czy szukać gniazdka!

Czy odkurzacz bezprzewodowy może zastąpić zwykły?

Nie za bardzo. Bezprzewodowy odkurzacz to doskonałe rozwiązanie na niewielkich powierzchniach i stanowi wygodne dopełnienie standardowego odkurzacza z przewodem, ale go nie zastąpi. Odkurzacz bezprzewodowy służy raczej do szybkiego sprzątnięcia nagle powstałego bałaganu czy ogarnięcia domu przed niespodziewaną wizytą gości niż do cotygodniowego odkurzania.

2. Odkurzacz ręczny w gratisie

Większość odkurzaczy bezprzewodowych jest sprzedawanych w zestawie z małym odkurzaczem ręcznym. Taki mały pomocnik świetnie radzi sobie z okruszkami na stole po posiłku, rozsypaną mąką na blacie po pieczeniu czy popcornem na kanapie po wieczorze filmowym.

Wskazówka!

Odkurzacz ręczny przyda się także w samochodzie, na łodzi czy w przyczepie, kiedy trzeba odkurzyć podłogę lub siedzenia.

3. Ładowanie podczas przechowywania

Wiele odkurzaczy bezprzewodowych przechowuje się w wygodnej stacji dokującej, która jednocześnie ładuje odkurzacz. Są także modele, które można zawiesić w uchwycie ściennym – wtedy odkurzacz zajmuje jeszcze mniej miejsca.

Czy wiesz, że...

Są odkurzacze bezprzewodowe, których nie trzeba odkładać do stacji dokującej? Możesz go przechowywać, jak chcesz i gdzie chcesz!

4. Łatwiejsze odkurzanie schodów

Jeśli masz w domu kilka pięter, z pewnością docenisz wygodę używania odkurzacza bezprzewodowego podczas sprzątania schodów, które zwykle stanowią problem dla odkurzaczy zwykłych i samojezdnych. Twoje plecy i ramiona też odetchną, gdyż odkurzacze bezprzewodowe są lekkie!

5. Bez worków do odkurzacza

O nie, znowu skończyły się worki do odkurzacza? Worek nie pasuje do odkurzacza??? Te zawsze pasowały... Mając odkurzacz bezprzewodowy, możesz zapomnieć o takich problemach. Brud zbiera się w zbiorniku, który opróżnia się bezpośrednio do pojemnika na śmieci i myje w razie potrzeby.

Przekonaliście mnie – chcę mieć odkurzacz bezprzewodowy!

12 produktów

Ryobi ONE+

Odkurzacz ręczny RHV18-0 18 V

219.-

 • Idealny do samochodu, łodzi i domu
 • Wąska końcówka do małych powierzchni
 • Łatwy do opróżniania zbiornik na kurz
Dostępny online

Menuett

Odkurzacz ręczny 7,2 V

119.-

 • Funkcja zasysania do 60 ml cieczy
 • Zbiornik na kurz 500 ml
 • Filtr higieniczny nadający się do mycia
Dostępny online

Meec Tools Multiseries 18 V

Odkurzacz ręczny 18 V

179.-

 • W zestawie z rurą przedłużającą
 • Dysza wąska w zestawie
 • Łatwe opróżnianie, duży zbiornik
Wkrótce dostępny online