• Darmowa dostawa do multimarketu
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

5 sposobów na udaną letnią imprezę

1. Meble na przyjęcie w ogrodzie

Podczas letnich imprez w ogrodzie przyda się dodatkowe miejsce, w którym goście będą mogli wygodnie odpocząć i zjeść posiłek. Jeśli organizujesz imprezę, poszukaj mebli i namiotów, które łatwo rozłożyć i które nie będą kłopotliwe do przechowywania. Świetnie sprawdzą się składane krzesła i stoły oraz namioty i pawilony ogrodowe.

2. Dekoracje i nakrycia stołowe – stwórz idealny nastrój

Spotkanie przy grillu, przyjęcie urodzinowe czy impreza z jakiegokolwiek innego powodu zyska dzięki odpowiedniej oprawie. Nawet drobne dekoracje i odpowiednie nakrycie stołu pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę. Kwiaty z ogrodu i latarenki wprowadzą ciepły nastrój, a dostępne meble ogrodowe wykorzystane jako podręczne stoliki zapewnią gościom większy komfort. Po prostu pozwól działać swojej wyobraźni.

3. Gry i zabawy

Zabawy to dobry sposób na uatrakcyjnienie letniego przyjęcia, które na pewno na długo pozostanie w pamięci gości. Bez problemu przygotujesz atrakcje, sięgając po prostu po gry typu krykiet czy kubb. Urządzenie pięcioboju z elementami gry w rzutki, rzucaniem piłką do wiadra czy boccią też nie jest skomplikowane! Może gościom spodoba się również gra w dwa ognie i jej różne warianty?

4. Ogrzewacze, grzejniki, koce – przepis na ciepły wieczór

Latem zdarzają się chłodniejsze dni, a nawet jeśli dzień jest ciepły, wieczorem temperatura spada i robi się chłodno. Zadbaj zawczasu o komfort gości. Przygotuj koce, grzejniki i ogrzewacze gazowe. Pamiętaj o skutecznym odstraszaniu komarów – dzięki temu impreza na pewno nie skończy się przedwcześnie.

5. Sprzątanie zaplanuj wcześniej

Gdy budzisz się po imprezie z myślą o czekającym cię sprzątaniu domu i ogrodu, trudno zmobilizować się do wstania. Ułatw sobie to zadanie, przygotowując worki na śmieci z podziałem na odpady „suche”, przeznaczone do recyclingu, na butelki szklane i odpady zmieszane. Rozstaw je w ogrodzie tak, by goście mieli do nich łatwy dostęp. Zadbaj również o to, aby miotła, ściereczka i detergenty znalazły się w szafce przed rozpoczęciem imprezy, tak aby sprzątanie było jeszcze skuteczniejsze.