• Zawsze darmowa dostawa do sklepu
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
  • 15.000 produktów do wyboru

Sposoby na udaną imprezę w ogrodzie


Zostań bohaterem letnich przyjęć przy grillu dla rodziny i przyjaciół! Z pomocą przychodzą wyjątkowo niskie ceny na bestsellerowe grille Jula marki Burns & Barkles, a także kuchnie ogrodowe, piece do pizzy, wygodne meble ogrodowe i wiele innych. Zrób zakupy już teraz!

Dobierz odpowiednie meble

Jeśli organizujesz imprezę, poszukaj mebli, krzeseł i stołów, które łatwo rozłożyć i które nie będą kłopotliwe podczas przechowywania. Mogą to być np. składane krzesła i stoły, czyli takie meble, na których można siedzieć i używać ich jako stołów.

Rozgrzej imprezę!

Zadbaj o letni nastrój i dobre jedzenie za pomocą grilla! Grilluj tak jak chcesz z naszą szeroką gamą grilli i akcesoriów - reszta to już tylko apetyczne zapachy i „Bon Appetit!”.

Dekoracje i nakrycia stołowe – stwórz idealny nastrój

Spotkanie przy grillu, przyjęcie urodzinowe czy impreza z jakiejkolwiek innej okazji wiele zyska dzięki odpowiedniej oprawie, a dekoracje pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę. Kwiaty i latarenki wprowadzą ciepły nastrój, a dostępne meble ogrodowe wykorzystane jako podręczne stoliki zapewnią gościom większy komfort. Po prostu pozwól działać swojej wyobraźni.

Namiot lub pawilon ogrodowy zapewnią osłonę przed deszczem i słońcem

Podczas imprezy w ogrodzie przyda się nie tylko dodatkowa przestrzeń, ale też osłona przed deszczem i zacienione miejsce. Z tego powodu namiot lub pawilon ogrodowy to artykuły pierwszej potrzeby do urządzenia przyjęcia w ogrodzie. I to nie tylko dlatego, że zapewniają potrzebną osłonę, ale także ze względu na to, że ich udekorowane wnętrze doda imprezie uroku.

Ogrzewacze, grzejniki, koce – pomysł na ciepły wieczór

Latem zdarzają się chłodniejsze dni, a nawet jeśli dzień jest ciepły, wieczorem temperatura spada i robi się chłodno. Zadbaj zawczasu o komfort gości. Koce, grzejniki i ogrzewacze gazowe odstraszą komary i sprawią, że goście nie zmarzną, dzięki czemu impreza na pewno nie skończy się przedwcześnie.

Gry i zabawy

Zabawy to dobry sposób na uatrakcyjnienie letniego przyjęcia, które na pewno na długo pozostanie w pamięci gości. Bez problemu przygotujesz atrakcje, sięgając po prostu po gry typu badminton czy ringo. Urządzenie pięcioboju z elementami gry w rzutki, rzucaniem piłką do wiadra czy torem przeszkód też nie jest skomplikowane! Może gościom spodoba się również gra w dwa ognie i jej różne warianty?

Sprzątanie zaplanuj wcześniej

Gdy budzisz się po imprezie z myślą o czekającym Cię sprzątaniu domu i ogrodu, trudno zmobilizować się do wstania. Ułatw sobie to zadanie, przygotowując worki na śmieci z podziałem na odpady „suche”, przeznaczone do recyclingu, na butelki szklane i odpady zmieszane. Rozstaw je w ogrodzie tak, by goście mieli do nich łatwy dostęp. Zadbaj również o to, aby miotła, ściereczka i detergenty znalazły się w szafce przed rozpoczęciem imprezy, tak aby sprzątanie było jeszcze skuteczniejsze.