Przejdź dalejPrzejdź do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do wyników wyszukiwania
  • Odbiór w sklepie nawet w 2 godziny
  • Dostawa do sklepu za 0 zł
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
Jula

Troszczymy się o własnych pracowników

Najważniejszym zasobem Jula są ludzie. Kiedy oni są w dobrej kondycji, to samo można powiedzieć o całym przedsiębiorstwie. Pracownicy Jula są zmotywowani i zaangażowani. Wspólnie rozwijamy się indywidualnie oraz rozwijamy przedsiębiorstwo, a każdego dnia dokładamy starań, aby nasze miejsce pracy było zarówno przyjemne dla pracowników, jak i atrakcyjne dla klientów.

Dążymy do coraz większej różnorodności

Nasi pracownicy są różnego pochodzenia, mają różne kompetencje i doświadczenie. Takie zróżnicowanie przekłada się na twórczą i innowacyjną atmosferę w pracy i pomaga nam lepiej obsługiwać klientów i rozumieć ich potrzeby. U nas każdy ma takie same prawa, możliwości i obowiązki – nie tolerujemy żadnej formy dyskryminacji ani molestowania!

Czy wiesz, że...

W 2022 roku pracowało u nas: 55% mężczyzn oraz 45% kobiet.

Dokładamy starań, aby stworzyć dobre środowisko pracy

Nasi pracownicy powinni czuć się komfortowo w pracy. Dlatego pracujemy w uporządkowany i ustrukturyzowany sposób nad zagwarantowaniem możliwie najwyższej ochrony przed chorobami zawodowymi i wypadkami. Przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za warunki pracy naszego personelu, dlatego nieustannie kontrolujemy środowisko pracy, oceniamy ryzyko i podejmujemy wymagane działania zapobiegawcze.

Doszkalanie umożliwia rozwój

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego szkolenia dla kadry kierowniczej, które oferujemy osobom na stanowiskach kierowniczych oraz liderom grup. Dzięki niemu osoby zarządzające swoimi zespołami mają lepsze kompetencje w tym zakresie oraz potrafią wspólnie z zespołem delegować zadania. Udział w tym szkoleniu wpływa korzystnie również na relacje pomiędzy działami. Wzmacniając kompetencje kadry zarządzającej oraz poczucie współodpowiedzialności pracowników, łatwiej jest nam osiągać cele Jula.

Chcesz dowiedzieć się więcej, co robimy dla naszych pracowników?

Chcesz dowiedzieć się więcej, co robimy dla naszych pracowników?