Przejdź dalejPrzejdź do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do wyników wyszukiwania
  • Odbiór w sklepie nawet w 2 godziny
  • Dostawa do sklepu za 0 zł
  • Darmowa dostawa GLS i InPost od 299,-
  • 60 dni na zwrot
Jula

Zrównoważony rozwój to wielkie przedsięwzięcie

Kwestią niebagatelną dla nas jest Twoje zadowolenie z produktu. Chcemy, abyś z radością używał(a) swojej wkrętarki, spodni roboczych czy kosiarki. To też element prac na rzecz zrównoważonego rozwoju. Dlatego bezwzględnie stawiamy na maksymalne wydłużanie okresu eksploatacji naszych produktów oraz eliminację reklamacji. Używajmy możliwie jak najdłużej i wyrzucajmy dopiero w ostateczności!

Wszystkie produkty marek własnych są testowane w centrum jakości Jula.

Lubisz używać produktów Meec Tools, Anslut, Bluewear czy innej marki Jula? Możesz zatem mieć pewność, że zostały przetestowane w naszym centrum jakości! Centrum jakości mieści się przy magazynie centralnym w Skara i jest jedyne w swoim rodzaju. Mieści najnowocześniejsze laboratorium testów, gdzie badamy wytrzymałość naszych wkrętarek, wygodę noszenia naszych spodni oraz bezpieczeństwo pracy z naszą kosiarką.

 

Czy wiesz, że...

w tym laboratorium testujemy około 2 tysięcy produktów rocznie?

Zajrzyj i sprawdź, co się tam kryje!

 Przykładowy proces testowania plecaka trekkingowego:

1. Oglądamy wszystkie kieszenie i komory plecaka, badamy mocowania oraz oczywiście pakujemy go!

2. Plecak musi leżeć wygodnie i dostosowywać się do użytkownika. Dlatego sprawdzamy ergonomię noszenia wypakowanego plecaka.

3. Nasze pomoce techniczne są nie do przecenienia! W naciągarce sprawdzamy, jak mocne są mocowania plecaka. Sprawdzamy też masę tkaniny i upewniamy się, że nie będzie barwiła odzieży podczas noszenia.

4, Jak dobrze poradzi sobie plecak podczas deszczu? Możemy to sprawdzić, robiąc mu kąpiel pod prysznicem!

Jeśli plecak nie spełni wymagań, może otrzymać negatywną ocenę ogólną. Jeśli ma tylko drobne niedociągnięcia, odsyłamy go do poprawy przez producenta!

Nasze produkty naprawiamy na miejscu

Kiedy klient reklamuje produkt w jednym z naszych multimarketów, ten może trafić do naszego centrum jakości. Tam nasi serwisanci oceniają, czy produkt należy zutylizować, czy można mu zapewnić kolejne życie. Jeśli można go naprawić, wówczas gotowy odsyłamy klientowi lub przekazujemy do sprzedaży w naszych outletach w Szwecji.

Czy wiesz, że...

około 40% wszystkich zwróconych produktów trafia do outletu?

Serwisanci radzą: zadbaj o swój rower!

Właściciel produktu może zrobić naprawdę wiele, aby ten posłużył mu przez długi czas. Nasi serwisanci William i Srdjan specjalizują się w rowerach. Sugerują trzy czynności, jakie każdy może zrobić, aby rower wytrzymał dłużej:

 

1. Smaruj rower regularnie!

Śruby i inne elementy ruchome, takie jak łańcuch, linki hamulcowe czy linki od przerzutek można smarować lekkim olejem. WD-40 będzie najlepszy, bo chroni równocześnie przed rdzą. Unikaj ciężkich olejów, takich jak olej silnikowy czy olej do skrzyni biegów, bo do nich przyczepia się piasek i drobiny gruzu!

 

2. Upewnij się, że masz dobrze napięty łańcuch

Łańcuch powinno się móc naciągnąć mniej więcej o centymetr w górę i w dół. Jeśli będzie zbyt luźny, będzie przeskakiwał i zęby zębatki będą się niszczyły szybciej. Aby napiąć łańcuch, odkręć i poluzuj nakrętki przy osi koła tylnego oraz nakrętkę, która przytrzymuje hamulec tylny. Następnie pociągnij koło do tyłu, aż łańcuch się napnie.

 

3. Regularnie sprawdzaj ilość powietrza w oponach!

Przy zbyt miękkich oponach ciężko się pedałuje, a w przypadku rowerów elektrycznych akumulator wyczerpuje się szybciej. Z boku opony rowerowej możesz sprawdzić właściwe ciśnienie dla opony – w barach lub psi. W naszych rowerach 28” zalecamy ciśnienie 2,8 barów z przodu oraz 3 bary z tyłu. Aby mierzyć ciśnienie podczas pompowania, musisz mieć pompkę z manometrem lub ciśnieniomierz cyfrowy.